Hanım Köylü'nün başrol oyuncusu Gülsim Ali'yi yakından tanıyalım!

Hanım Köylü'nün başrol oyuncusu Gülsim Ali'yi yakından tanıyalım!
Gülsim Ali, Star’da yakında ekrana gelecek olan Hanım Köylü adlı dizide, kadınların yönettiği köyün en genç üyesi olarak karşımıza çıkıyor. 
 
Bulgaristan doğumlu olan güzel oyuncu, aynı zamanda Bulgaristan’ın tescilli güzelleri arasında yer alıyor. Super Model yarışmasında derece alan Gülsim Ali; Bulgarca, Türkçe, İngilizce, Japonca dillerini çok iyi konuşabiliyor. Doğal güzelliği ile dikkat çeken Ali, Hanım Köylü dizisinde başrol oyuncusu olarak izleyicinin karşısına çıkmaya hazırlanıyor.


 
Yusuf Çim ile başrolü paylaşacak olan oyuncunun, ‘İlkgün’ karekteri ve Gülsim’in doğal güzelliği şimdiden konuşulmaya başlandı.
 
Başrollerini, Yusuf Çim, Gülsim Ali, Mehmet Özgür, Ali İpin, Toygan Avanoğlu, Aylin Kabasakal, Uğur Demirpehlivan, Selim Erdoğan ve Ayten Uncuoğlu’nun paylaştığı, senaristliğini ise Baykut Badem ve Filiz Ekinci’nin, yapımcılığını Gold Film’in üstlendiği Hanımköylü, çok yakında Star’da başlıyor.


 
KİMDİR?…

İLKGÜN (Gülsim Ali): Babasına ve köyüne çok bağlıdır. Kardeşlerinin oyununa gelip İstanbul’a geldiğinde asla İstanbul’a göre biri olmadığını anlar. Akıllıdır. Ferit’i adeta etrafında pervane eder. Amacı Ferit’i ‘Hanımköylü’ yapıp o köyde onunla evlenmektir ama engeli babalarının arasındaki husumettir. Üstelik Kadınlar heyetinin üyesi olmasından dolayı bu zorluğu da aşması gerekir. Zira Kadınlar heyeti O’nun ‘Buralı İsmaille’ evlenmesine icazet verir. Koptagel’i Ferit’i yola getirmek için kullanacak kadar zekidir ama babaları ve Kadınlar heyetinin icazeti onun en büyük engelidir.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER