Endemol Shine Türkiye, 3 dizisiyle MIPTV fuarına katıldı!

Endemol Shine Türkiye, 3 dizisiyle MIPTV fuarına katıldı!
Cannes’da düzenlenen dünyanın en büyük ve en prestijli televizyon fuarı MIPTV’ye, yayındaki üç dizisiyle birlikte katılan Endemol Shine Türkiye’nin dizilerini alabilmek için dünya televizyonları birbirleriyle yarıştı.

Endemol Shine Türkiye, her yıl Cannes’da düzenlenen ve televizyon sektörünün kalbinin attığı MIPV’ye yayında olan üç dizisiyle katıldı.

MIPTV fuar alanının yanı sıra, Cannes caddelerini ve prestijli otellerinin tüm girişlerini ‘Kördüğüm’, ‘Kış Güneşi’ ve ‘Paramparça’ dizilerinin billboardlarıyla donatan Endemol Shine Türkiye’nin dizileri için dünyanın pek çok ülkesi sıraya girdi.

Türkiye’de Star TV’de ikinci sezonu yayında olan ve onlarca ülkeye satılan; yayınlandığı tüm kanallarda gün birincisi olan ‘Paramparça’ dışında, Show TV’de yayınlanan ‘Kış Güneşi ve Fox’ta yayınlanan ‘Kördüğüm’ü de alabilmek için Endemol Shine Türkiye standında uzun görüşme kuyrukları oluştu.

Dünya televizyon pazarına, Kördüğüm ‘Intersection’Kış Güneşi ‘Winter Sun’Paramparça ise ‘Broken Pieces’ adıyla satılıyor.
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER