Kördüğüm ekibi MIPTV kırmızı halısında!

Kördüğüm ekibi MIPTV kırmızı halısında!
Cannes’da düzenlenen dünyanın en büyük ve en prestijli televizyon fuarı MIPTV’ye davetli olarak katılan ‘Kördüğüm’ oyuncuları İbrahim Çelikkol, Belçim Bilgin ve Alican Yücesoy büyük ilgi gördü. Ünlü oyuncular önce kendileri adına verilen partiye katıldı ardından da Martinez Hotel’deki kırmızı halıda dünya medyasına poz verdi.

‘Intersection’ adıyla Avrupa ve Amerika başta olmak üzere tüm dünyaya açılan ve Endemol Shine International’ın kataloğuna girerek, satışını yapacağı ilk Türk dizisi olan ‘Kördüğüm’ün başrol oyuncuları İbrahim Çelikkol, Belçim Bilgin ve Alican Yücesoy, Cannes’ın yıldızları oldu.

INTERSECTION PARTİSİ


Yapımcılığını Endemol Shine Türkiye’nin üstlendiği ‘Intersection’ (Kördüğüm) onuruna, Majestic Otel’de Endemol Shine International tarafından verilen partiye birlikte katılan başrol oyuncuları ertesi gün ise, MIPTV’de kurulan Endemol Shine International standında dünya medyasının sorularını yanıtladı.

KIRMIZI HALIDA POZ VERDİLER


Martinez Otel’de tüm dünyanın televizyon starlarının katıldığı kırmızı halı töreninde de yer alan İbrahim Çelikkol, Belçim Bilgin ve Alican Yücesoy burada dünya medyasına poz verdi. Törene, MIPTV’nin özel otomobilleriyle getirilen oyuncular, otel dışında kendilerini bekleyen hayranlarına da imza dağıttı.

ÜÇ DİZİYLE CANNES’A ÇIKARTMA YAPTI

‘Kördüğüm’ün yanı sıra ‘Kış Güneşi’ ve ‘Paramparça’ dizilerinin de yapımcısı olan, dünyanın en büyük medya prodüksiyon şirketi Endemol Shine Türkiye bu yıl Cannes’a tam anlamıyla, çıkartma yaptı. Tüm büyük otellerin önü ve MIPTV’deki büyük stantlar Endemol Shine Türkiye’nin projeleri ile donatılırken, dünyanın pek çok ülkesi de dizileri alabilmek için sıraya girdi. Dünya televizyon pazarına, Kördüğüm ‘Intersection’, Kış Güneşi ‘Winter Sun’, Paramparça ise ‘Broken Pieces’ adıyla satılıyor. 

Kırmızı Halı'dan kareler ulaşmak için TIKLAYINIZ!

İşte, MIPTV2016 Kırmızı Halı töreninden çarpıcı görüntüler;
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER