Türkiye’nin en büyük dijital Gülümseme Sergisi açılıyor!

Türkiye’nin en büyük dijital Gülümseme Sergisi açılıyor!
Türkiye’nin gülen ve güvenle gülümseten markası Signal, evrensel dil gülümsemenin gücüne vurgu yapmak ve hayatımıza katacağı pozitif etkilerin tadını çıkarmak için başlattığı gülümseme hareketine, Türkiye’nin dört bir yanından gönderilen milyonlarca gülüşü sergileyerek devam ediyor.
 
Signal Expert Protection lansmanı kapsamında, 2-3 Nisan günlerinde Kanyon AVM’ de gerçekleşecek Türkiye’nin en büyük dijital Gülümseme Sergisi’nin basın toplantısı, Unilever Kişisel Bakım Pazarlama Direktörü Handem Çelenkler ev sahipliğinde, Kiralık Aşk dizi oyuncuları Nergis Kumbasar, Onur Büyüktopçu, Salih Bademci ve konuk oyuncu Saba Tümer’in katılımıyla Nişantaşı Sofa Hotel’de yapıldı.
 
Signal, herkesin içinde saklı olan ve unuttuğu içten gülüşü, gülüşleri ile milyonları güldüren Saba Tümer, Onur Büyüktopçu, Nergis Kumbasar ve Salih Bademci öncülüğünde ve çağrılarıyla ortaya çıkararak, Türkiye’nin gülüşlerini topladı.
 
HER ŞEY #1GülüşüneBakar Çocukluğumuzda sahip olduğumuz doğal gülüşümüz, zamanla estetik kaygılarla birleşip hayatımızdaki yerini kaybeder. Gülüşümüzü eleştirir, dişlerimizi ellerimizle kapatır, çarpık, ayrık dişler takıntımız olur, gülmekten vazgeçmeyi seçeriz. Oysa herkese yakışan kendine has bir gülüş var. İçten bir gülüşün hayatımıza getirdiği pozitif etkilerin tadını çıkarmak içinse her şey bir gülüşümüze bakar.
 
Türkiye’nin en sevilen gülüşleri Çeşit çeşit gülüşleriyle sevilen Saba Tümer, Kiralık Aşk dizisindeki Koriş, Nero ve Sinan karakteriyle milyonları güldüren Onur Büyüktopçu, Nergis Kumbasar ve Salih Bademci öncülüğünde başlayan gülüş etkisi milyonlarca gülüşe dönüştü.
 
Türkiye’nin en büyük dijital Gülümseme Sergisi Kanyon AVM’de Oyuncuların hersey1gulusunebakar.com web sitesi ve sosyal medya hesapları üzerinden paylaştıkları kendilerine has gülüşleri ve çağrıları ile toplanan milyonlarca gülüş, sanatçı Ceyda Balaban’ın sanatsal bakış açısıyla yorumladığı dijital bir enstelasyona dönüştü. Türkiye’nin en büyük dijital Gülümseme Sergisi, 2-3 Nisan hafta sonu Kanyon AVM zemin katında görülebilecek.

 

BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER