Güle güle Güner Ağabey...

Güle güle Güner Ağabey...

Güner Abi,

Tam da ranini.tv'nin açıldığı ve benim Perihan Abla'yı çocukluk anılarımla süsleyerek yazdığım hafta sonu, bugün aramızdan ayrıldın.

Sizinle hiç tanışmadık fakat ben sizin çok büyük bir hayranınızım. Benim gibi bir çok kişi daha vardır ama onlar farkında değildir hayatlarında ne kadar önemli yer aldığınızın. Kolay mı Türk televizyon tarihinin en büyük işlerine isminizi yazdınız.

Sizin sayenizde konuk olduk Kuzguncuğa veya sayenizde öğrendik apartman çocuğu olmanın ne demek olduğunu. Eğer siz olmasaydınız hiç bilmezdik Kızlar Yurdu ne demek veya Tango'nun aslında Şehnaz'la değil aşkla alakalı bir dans olduğunu.

Sizin sayenizde tanıştı bir kuşak Türkiye'nin en büyük oyuncularıyla.

Bu yüzden teşekkürü borç biliriz. Siz farkında olmasanız da bizim hayatımıza çok yer ettiniz, sayenizde hiç bir zaman unutmayacağımız karakterlerle büyüdük, aslına bakarsanız hâlâ o karakterleri arıyor televizyonda gözlerimiz.

Geç kaldı bu teşekkür yazısı kusura bakmayın.

Şimdi orada koskocaman bir mahale dizisi yapacak kadar eşiniz, dostunuz var. Sizden önce giden herkes hadi gelse de çalışsak diye gülen gözleriyle, neşeli kahkahalarıyla bekliyorlardır.

En güzelini yapın ki geldiğimizde izleyecek bir şeyler bulalım.

Bir dahaki yayına kadar sizi unutmayacağımıza Perihan Abla, Bizimkiler, Kızlar Yurdu ve Şehnaz Tango izleyenleri adına söz veriyoruz.

 

Nisan Turgul

BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER