Ayşegül Atik, 38 yıl aradan sonra ‘Ali Kundilli 2’ filmiyle beyazperdede!

Ayşegül Atik, 38 yıl aradan sonra ‘Ali  Kundilli 2’ filmiyle beyazperdede!
Tek kanallı günlerden bu yana televizyon ekranının sevilen yüzü Ayşegül Atik, 38 yıl aradan sonra yeniden beyazperdede. En son, 1978 yılında Levent Kırca’nın ‘Taşı Toprağı Altın Şehir’ filminde rol alan Atik, ‘Ali  Kundilli 2’ filmi ile geri döndü!
 
“KOMEDİ FİLMLERİNE ALERJİM VAR!”
 
Filmin yönetmenliğini üstlenen Faruk Aksoy’dan gelen telefon üzerine, serinin ilk filmini izleyerek bu projeye katılmayı kabul ettiğini söyledi ve şu cümleleri kurdu: “Teklif gelince yine reddedecektim, ama ilk filmi izleyip öyle karar vereyim dedim. Filmi oğlumla beraber, başından sonuna kadar kahkahalarla izleyince, oynamaya karar verdim. İyi ki de kabul etmişim, çok güzel bir aile komedisi. Normalde komedi filmlerine alerjim var, çok da seyretmem”.
 
“BİR SONRAKİ FİLMDE KOCA İSTİYORUM”
 
‘Ali Kundilli 2’ nin hem senaryosunu hem de genç oyuncu kadrosunu çok samimi bulduğunu söyleyen Atik esprili bir dille bir açıklamada daha bulundu: “Senaryo gereği filmde hamile olan da olmaya çalışan da kocasına kök söktürüyor. Ben de bir sonraki filmde kök söktürecek bir koca istiyorum!”.
 
Tiyatro çalışmalarına devam eden usta oyuncu, Kıbrıs LefkoşaYakın Doğu Üniversitesi Sahne Sanatları Fakültesi Tiyatro Bölümü’nde Öğretim Görevlisi.
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER