Kertenkele'ye yeni bir kahraman geliyor!

Kertenkele'ye yeni bir kahraman geliyor!
Yayınlandığı ilk günden itibaren büyük beğeniyle seyredilen, dizi karakterleri Kertenkele dizisi, şimdi de 7’den 70’e herkesin çok seveceği “Akıncı” karakteri ile yeni bir kahramanı izleyicilere sunuyor. İyilerin dostu, kötülerin büyük korkusu Akıncı, suçluların kol gezdiği İstanbul sokaklarının adalet savaşçısı olarak karşımıza çıkıyor. Hak ile Batılın savaşında Hak için Hakkın yolunda yalnız bir kahraman.
 
O bir Müslüman süper kahraman, üstün yeteneklerini gösteriş için değil Allah için sergileyen yenilmez bir savaşçı. Gücünü ve cesaretini alnındaki hilalden alan Akıncı’nın tek bir amacı var; Allah’ın rızasını kazanmak. Bunun için insanları iyiliğe, doğruluğa ve adalete davet ediyor; kötülükten ve zulümden men ediyor. Akıncı kötüleri öldürmek yerine, onları zararsız hale getiriyor. Kimi zaman yer verdiği hicivleri, kimi zaman bilgilendirici mesajları, kısa sürede seyircilerin kalplerini fethederek, seyirciler tarafından zamanımızın halk kahramanı benzetmesini alıyor.
 
Akıncı’nın Kim olduğu ve nereden geldiği hakkında bir bilgi yok. O maskenin ardında nasıl bir yüz olduğunu hiç kimse bilmiyor.  Kim bu Akıncı? Hedefi ne? Asıl düşmanı kim? Akıncı’nın kim olduğu Kertenkele dizisinin 56. bölümünde ortaya çıkacak.
 
 
Kertenkele, 56.bölümüyle 12 Mart Cumartesi saat 20.00’da atv ekranlarında!
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER