Explorer serisi, Explorer: Gözlerinizi Açın ile Nat Geo ekranlarında devam ediyor!

Explorer serisi, Explorer: Gözlerinizi Açın ile Nat Geo ekranlarında devam ediyor!
Her ayın ilk pazar günü yayınlanan Explorer serisinin yeni bölümü Explorer: Gözlerinizi Açın, 6 Mart Pazar günü 20.00’de Nat Geo ekranlarında.

En karmaşık organlarımızdan biri olan göz, düşünüldüğü kadar etkileyici mi, değil mi? 6 Mart Pazar günü, 20.00’de Explorer: Gözlerinizi Açın ile National Geographic Channel’da bu sorunun cevabı veriliyor. Kimileri gözün “tasarlanmış” olacak kadar mükemmel olduğunu düşünürken evrimi kabul edenler bile bu yapının evrim geçirmek için çok karmaşık olduğunu söylüyor. Fakat insan gözü bu övgüyü gerçekten hak ediyor mu?

Gözümüzün yapabildiği her olağanüstü şeyin, doğada daha da iyisini yapabilen bir karşılığının olduğu Explorer: Gözlerinizi Açın ile gözler önüne seriliyor. Havadan kilometrelerce ötede duran küçük bir tavşanı görebilen kartallardan gece en bulanık sularda inanılmaz net bir görüşe sahip olan köpekbalıklarına kadar insan gözünden daha hızlı, iyi ve net görüşe sahip canlıları araştıran kaşifler, izleyicileri daha da şaşırtıyor. Doğadaki birçok canlı türünün nasıl gördüğü Explorer: Gözlerinizi Açın ile keşfediliyor.

Her ayın ilk Pazar gününde yayınlanan Explorer serisinin yeni bölümü Explorer: Gözlerinizi Açın, 6 Mart Pazar günü 20.00’de National Geographic Channel’da.

BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER