Rüçhan Çalışkur ve Cenk Torun, Yeter kadrosunda!

Rüçhan Çalışkur ve Cenk Torun, Yeter kadrosunda!
ATV'de ekrana gelen Yeter dizisinin kadrosuna Rüçhan Çalışkur ve Cenk Torun da katıldı. Oyuncular, dizinin 3 Mart Perşembe akşamı yayınlanacak 10. bölümünden itibaren rol alacak.
 
Harmanlı ailesinin geçmişindeki gizemli olayların kahramanları Zahide ve Gökhan  olarak diziye katılan Rüçhan Çalışkur ve Cenk Torun, önümüzdeki haftalarda yayınlanacak bölümlerde de kilit roller üstlenecek. İki oyuncunun da katılmasıyla birlikte Yekta-Aylin Harmanlı'nın  hayatları alt üst olacak. Her ikisi arasında yaşanan psikolojik savaşta Gökhan (Cenk Torun) ve Zahide (Rüçhan Çalışkur) de önemli roller üstlenecekler.
 
Yapımcılığını Koliba Film, yönetmenliğini Cemal Şan’ın üstlendiği, senaryosunu Vilmer Özçınar ve Nalan Merter Savaş’ın kaleme aldığı Yeter’de, Pelin Karahan, Yurdaer Okur başrolleri paylaşıyor. 
 
Dizide, Korel Cezayirli, Ayşin Yeşim Çapanoğlu, Fatih Koyunoğlu, Wilma Elles, Selen Domaç, Tolga Evren gibi isimler de rol alıyor. Dizinin 10. Bölümü 3 Mart Perşembe akşamı 20.20’de atv ekranlarına gelecek. 
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER