Buse Terim, hakkında atılan ‘acımasız tweetler’i okudu

Buse Terim, hakkında atılan ‘acımasız tweetler’i okudu
Buse Terim’in, YouTube’da kendi adına açtığı kanalında yayınladığı son videoları ‘Kamera Arkası’ ve ‘Acımasız Tweetler’ sosyal medyada oldukça ses getirdi.

YouTube kanalında abone sayısı 100.000 kişiyi aşan ve YouTube tarafından ‘Gümüş Oynatma Düğmesi‘ plaketiyle ödüllendirilecek Buse Terim’in Youtube kanalına ulaşmak için TIKLAYINIZ.

Üniversite yıllarında yazmaya başladığı blogu ile temellerini attığı internet sitesi “buseterim.com.tr”, kısa sürede Türkiye’nin en çok takip edilen ve adından sıkça söz ettiren moda ve kadın platformu haline gelen Buse Terim; açtığı youtube kanalı ile de gündem yaratmaya devam ediyor. Kanalında her hafta paylaştığı renkli ve zengin içerikli videolar ile kısa süre içerisinde 100 bin aboneye ulaşan Buse Terim, bu başarısı sebebiyle YouTube tarafından ‘Gümüş Oynatma Düğmesi’ plaketi ile ödüllendirilecek.

Son dönemin en çok konuşulan mecralarından olan Youtube’da 100 bin aboneyi aşmış olmanın heyecanıyla, izleyicilerinin karşısına iki süpriz video ile çıkan Buse Terim’in yayınladığı bu videolar, sosyal medyada da oldukça ses getirdi. Bu sürpriz videoların ilkinde kamera arkası görüntülerine yer verilirken, diğer videoda ise Twitter üzerinden kendisine yöneltilen ‘acımasız tweetler’e esprili bir yaklaşımla verdiği cevaplar yer alıyor.

Acımasız Tweetler | Buse Terim:Kamera Arkası | Buse Terim :

BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER