Gözde Mutluer, ‘Asla Vazgeçmem’ kadrosunda!

Gözde Mutluer, ‘Asla Vazgeçmem’ kadrosunda!
İki sezondur en çok izlenen yapımlar arasında yer alan ‘Asla Vazgeçmem’ dizisinin kadrosuna genç oyuncu Gözde Mutluer de katıldı. 25 Şubat’ta yayınlanacak bölümle izleyici karşına çıkacak olan Gözde Mutluer, Tolgahan Sayışman’ın canlandırdığı Yiğit karakterinin kardeşi Yağmur Kozan karakteriyle diziye dahil oluyor.

Şafak Pekdemir (İclal), Tolgahan Sayışman (Yiğit), Amine Gülşe’nin (Nur) başrollerinde olduğu ‘Asla Vazgeçmem’ dizisinin kadrosuna genç oyuncu Gözde Mutluer de katıldı. Yağmur Kozan olarak diziye dahil olan Gözde Mutluer, evin asi ve hırçın kızı olarak karşımıza çıkıyor. Kozan ailesine tamamen zıt olan Yağmur’un gelişiyle evin dengeleri yine değişiyor. Yapımcılığını Gold Film’in, yönetmenliğini Aysın Akyüz’ün üstlendiği, senaryosunu Sırma Yanık ve Melis Civelek’in kaleme aldığı ‘Asla Vazgeçmem’ her Perşembe saat 20.00’de Show TV’de!

Gözde Mutluer hakkında; 1991 doğumlu Gözde Mutluer, Marmara Üniversitesi, Sinema TV Bölümü mezunu. Melekler Korusun, Tövbeler Tövbesi, Lale Devri, Bebek İşi, Not Defteri, Aşkın Kanunu ve Bana Baba Dedi dizilerinde yer alan oyuncu Burak Özçivit, Aslı Enver ve Murat Boz’un başrollerinde olduğu Kardeşim Benim sinema filminde de yer almıştır.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER