Nefes kesecek Boks Gecesi NTV Spor’da!

Nefes kesecek Boks Gecesi NTV Spor’da!
Almanya'nın Westfalen kentinde gerçekleştirilecek boks gecesinde eski şampiyon Marco Huck, yeni şampiyon Ola Afolabi ile ringe çıkıyor. İngiltere Manchester Arena’da ise Carl Frampton, Scott Quigg ile karşı karşıya geliyor. Her iki mücadeleye de dönüşümlü olarak yer veren NTV Spor, 27 Şubat Cumartesi akşamı 22.00’den itibaren Boks Gecesi ile canlı yayında sizleri bekliyor!

Carl Frampton - Scott Quigg / IBF-WBA Unvan Birleştirme Maçı / canlı
Marco Huck vs Ola Afolabi / IBO Dünya Şampiyonluk Maçı / canlı
Cecilia Breakhus -Chris Namus / Unvan Koruma Maçı / canlı

Büyük Rövanş Ve Unvan Maçı

Daha önce 3 kez karşılaşan Boşnak asıllı Marco Huck ile İngiltere şampiyonu Ola Afolabi yıllanmış rövanşlarını bir kez daha tazeleyecek. Son 3 maçın ikisi Huck'un galibiyetinde ve bir tanesi ise zorlu bir mücadele sonrası berabere biten ikilinin, 27 Şubat gecesindeki randevusu İngiltere'den canlı yayınla milyonları ekrana kilitleyecek.
 
Dev Unvan Maçı Manchester Arena'da
 
Kiko Martinez'i yenerek IBF Süper Horoz Sıklet Dünya şampiyonu olmayı başaran Kuzey İrlandalı boksör Carl Frampton, bu defa WBA'de 2012'den bu yana Süper Horoz Sıklet şampiyonluğunu 8 kez koruyan İngiliz Scott Quigg ile ringe çıkıyor.
 
Boksun Kraliçesi Breakhus 18. Unvan Koruma Maçına Çıkıyor
 
Gecede en büyük sürprizlerden biri de Cecilia Breakhus'un ringe çıkacak olması! 4 dünya şampiyonluk kemeri bulunan ve şampiyonluk kemerini 3. kez ortaya koyacak olan Kolombiya asıllı Norveçli kadın şampiyonun rakibi ise Uruguaylı Chris Namus olacak.
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER