Efsane oyun ''Ferhangi Şeyler'' MOİ Sahne'de seyirciyle buluşacak!

Efsane oyun ''Ferhangi Şeyler'' MOİ Sahne'de seyirciyle buluşacak!
İstanbul’un en başarılı akustiğe sahip en büyük sahnelerinden MOİ Sahne, Ferhan Şensoy’un efsaneleşen tek kişilik oyunu Ferhangi Şeyler’i tiyatroseverlerle buluşturuyor. 1987 yılından beri 2000’den fazla kez sahneye konan ‘Ferhangi Şeyler’ 23 Şubat akşamı seyirciyle buluşacak.

Türkiye’nin en büyük alışveriş, eğlence ve yaşam merkezi Mall of İstanbul, MOİ Sahne’de Ferhan Şensoy’un en sevilen oyunlarından ‘Ferhangi Şeyler’i seyirciyle buluşturuyor.

Ferhan Şensoy, 1987 yılından beri 1800’den fazla kez sergilediği tek kişilik oyunu ‘Ferhangi Şeyler’de güncel ve siyasi hayata dair konuları mizahi bir dille yorumluyor. Türk tuluat tiyatrosunun en büyük ismi Kel Hasan Efendi’den İsmail Dümbüllü’ye, İsmail Dümbüllü’den Münir Özkul’a, Münir Özkul’dan da kendisine geçen ‘Kavuk’un hakkını veren tiyatro aşığı Ferhan Şensoy 35 ödül sahibi ve 60’dan fazla farklı oyunu binlerce kez sahneye koydu. 10’dan fazla sinema filminde yer alan Şensoy, 22 de kitap kaleme aldı.

Türk Edebiyatı ve Tiyatrosu’nun en değerli isimlerinden Ferhan Şensoy’un efsaneleşen oyunu Ferhangi Şeyler 23 Şubat 2016 Salı akşamı saat 20.30’da MOİ Sahne’de izlenebilir.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER