‘Kış Güneşi’ dizisinin ön izlemesi yapıldı!

‘Kış Güneşi’ dizisinin ön izlemesi yapıldı!
Yapımcılığını, Endemol Shine Türkiye’nin üstlendiği, başrollerini; Şükrü Özyıldız ve Aslı Enver’in paylaştıkları ‘Kış Güneşi’ dizisinin ön izlemesi oyuncuların katılımıyla Kanyon Cinemaximum’da gerçekleşti.

‘Kış Güneşi’nin ilk bölüm izlemesine Yönetmen Murat Onbul başta olmak üzere Şenay Gürler, Başak Parlak, Mahir Günşiray, Hakan Gerçek, Berrak Kuş, Hakan Boyav, Gamze Süner Atay, Mehmet Esen, Buse Varol, Emre Bulut, Okan Selvi, Burak Çimen, Kubilay Çamlıdağ, Merve Han’ın da aralarında bulunduğu oyuncu kadrosu ve teknik ekip katıldı. Ön izleme tüm ekibin alkışları eşliğinde son buldu.23 ŞUBAT’TA SHOW TV’DE
7. doğum gününde evinin bahçesinde ikiz kardeşi Mete ve arkadaşları Nisanile saklambaç oynayan Efe bütün hayatını değiştirecek bir olaya şahit olur. Gördüklerini babasına anlatmak için kimseye belli etmeden babasının otomobiline saklanır. Tüm ev halkı Efe’yi ararken, babası Harun aldığı bir telefon ile alelacele evden çıkmak zorunda kalır. Harun’u yolda büyük bir tuzak beklemektedir. Harun ölürken, arka koltuğu saklandığından babası dışında kimsenin haberi olmayan Efe ortadan kaybolur.

İNTİKAM İÇİN DÖNÜYOR
Öldü sanılan Efe için yepyeni bir hayat başlamıştır. Aradan 20 yıl geçer. Efebalıkçılık yaparken Mete, çocukluk arkadaşı Nisan ile evlenmiş ve aile şirketinin yöneticisi olmuştur. İkizleri ayıran kişi, bu kez onları bir araya getirmek ve intikam almak için geri döner.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER