Şükran Ovalı da Paramparça kadrosunda!

Şükran Ovalı da Paramparça kadrosunda!
Pazartesi akşamları Türkiye’yi ekran başına kilitleyen ‘Paramparça’nın güçlü kadrosuna, Hümeyra’nın ardından başarılı oyuncu Şükran Ovalı da katıldı.
 
Endemol Shine Türkiye’nin yapımcılığında çekilen ‘Paramparça’nın 22 Şubat Pazartesi günü yayınlanacak 54. bölümünde ilk kez ekrana gelecek olan Şükran Ovalı, izleyicinin karşısına ‘Psikiyatrist Ayşe’ karakteriyle çıkacak.  

Cihan (Erkan Petekkaya)’ın toplantı yaptığı salona yanlışlıkla girerek “Pardon, çok pardon” sözleriyle iki sezondur zirvenin sahibi olan ‘Paramparça’ya dahil olan Şükran Ovalı  54. Bölüm tanıtımında yer verilen bu sahne ile çok beğenildi.

Daha önce Erkan Petekkaya ile oynadığı ‘Yeni Dünya’ filminin yanı sıra ‘Bir Bulut Olsam’, ‘Behzat Ç. Bir Ankara Polisiyesi’, ‘Leyla İle Mecnun’, ‘Şeref Meselesi’ gibi sevilen pek çok dizide canlandırdığı karakterler ile de izleyicinin  beğenisini kazanan Şükran Ovalı’nın yer alacağı 54’üncü bölüm 22 Şubat Pazartesi günü yayınlanacak.

HARUN NE ŞİMDİ NE YAPACAK?

Paramparça’nın  22 Şubat Pazartesi günü yayınlanacak 54. Bölümünde, Cihan ile Dilara’nın evlenecekleri öğrenen Harun ne yapacak? Evlilik kararı Cihan’ın hayatını nasıl etkileyecek? Ozan ve Cansu, Dilara’yı affedebilecek mi? Maide kimin peşine düşecek?
 
Paramparça 54. Bölüm tanıtımı;

BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER