'Big Brother Türkiye'de 12. hafta eleme listesi belli oldu!

'Big Brother Türkiye'de 12. hafta eleme listesi belli oldu!
‘Big Brother Türkiye’nin 12. haftasının eleme listesi; Seda, Yasin, Gökçen ve Sinan’dan oluştu.

‘Big Brother Türkiye’ ev halkının ikişer isim vererek yaptığı oylama sonucunda;Seda, Yasin, Gökçen ve Sinan, 12. haftanın eleme listesinde yer aldı. Evden gitmesi en çok istenen ilk isim ise bu kez, 5 oy ile Seda oldu. Listedeki Yasin, Gökçen ve Sinan’a ise 3’er oy çıktı.

‘Big Brother Türkiye’ evinde, 12. haftanın lideri olan Arsel, evden gitmesini istediği iki ismi söylerken, dokunulmaz olduğu için onun ismi eleme listesi için söylenemedi.

ADAYINIZI DESTEKLEYİN 
Bu dört isimden biri, Pazar akşamı (21 Şubat) ekrana gelecek haftanın finalindeki elemeyle birlikte ‘Big Brother Türkiye’ evine ve aynı zamanda 1 milyon liralık rekor ödüle veda edecek. Evde kalmasını istediğiniz adayın ismini BBTR mobil uygulamasından ya da cep telefonunuzdan 19 Şubat Cuma günü saat 16.00’ya kadar 6400’a gönderebilir, adayınızı destekleyebilirsiniz.

Yapımcılığını Endemol Shine Türkiye’nin üstlendiği, sunuculuğunu Asuman Krause’nin yaptığı ‘Big Brother Türkiye’, hafta içi her gün gündüz ve gece kuşağında, Pazar akşamları saat 22.15’de, eleme heyecanının yaşanacağı   ‘Big Brother Türkiye – Haftanın Finali’ ile Star’da.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER