Lezzet Peşinde, Tayland’da!

Lezzet Peşinde, Tayland’da!
Lezzet Peşinde, 14 Şubat Pazar günü yayınlanacak bölümünde Tai mutfağını anavatanı Tayland’da keşfediyor. Bankgok’un renkli yaşamından kesitler ile başlayacak programda, Tai mutfağının en lezzetli tatlarına dair ipuçları ve tarifleri Taylandlı şeflerin anlatımları ile paylaşılacak. Programda ayrıca, Tai mutfağının dünyaca ünlü temsilcilerinden yıldızlı şef David Thompson’un özel çorba tarifi de bulunuyor.

Gastronominin önemli adreslerinde geleneksel ve özel lezzetleri sunan Lezzet Peşinde, Digiturk 21. kanalda yayınlanan Türkiye’nin lezzet ekranı Turkmax Gurme’de ekrana gelmeye devam ediyor.

Programın 14 Şubat Pazar günü yayınlanacak bölümünde Bankgok’un renkli yaşamından kesitler, Taylandlı şeflerin elinden tatlı, tuzlu, ekşi ve acı tatlarını içinde barındıran yemek tarifleri ve ipuçları yer alacak. Ayrıca, bu özel bölümde Londra' da açtığı restoranı ile Tai mutfağını dünyada yaygınlaştıran ve dünyanın yıldız şefleri arasında yer alan Şef David Thompson’un kendi mutfağında hazırlayarak paylaştığı Tayland'ın yerel ürünleri ile kolaylıkla yapılabilecek özel bir çorbanın da tarifi de bulunuyor.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER