Oliver Queen'in geleceğini Legends of Tomorrow'da göreceğiz

Oliver Queen'in geleceğini Legends of Tomorrow'da göreceğiz
Stephen Amell, Oliver Queen karakteriyle Legends of Tomorrow'a konuk olacak. Dizide kahramanımızın gelecekteki halini göreceğiz.

Arrow'da dört sezondur Oliver Queen'i canlandıran oyuncu şimdi aynı karakterle The CW'nun yeni dizisi Legends of Tomorrow'da boy gösterecek. Flash ve Green Arrow gibi kahramanların bu yeni yapımda yer alması bekleniyordu ancak sürpriz olan hikayeye dahil edilme biçimleri olacak. Entertainment Weekly'nin haberine göre Oliver'ı gelecekte çizgi romandaki sakalıyla göreceğiz. 2046 yılına gidecek olan kahramanlarımız bir kolunu kaybetmiş olan Green Arrow'la karşılacak. 

Konuyla ilgili açıklama yapan Marc Guggenheim, "Bazen 10 yaşındaki halimin kendini cimciklemesine neden olacak bölümler çekiyoruz. 2046 yılında sadece Conner Hawke'ı değil, Oliver Queen'in gelecekteki halini de göreceğiz. Bu karakteri yine Stephen Amell canlandıracak. Çizgi roman sevenlere bonus olarak Oliver sol kolunu kaybedecek ve top sakallı olacak. Karakterin bu halini Dark Knight Returns'teki görünüşünden aldık. Bu bölüm şimdiye kadar yaptığımız en havalı işlerden biri oldu." sözlerine yer verdi.

Amell, Legends of Tomorrow'da göreceğimiz tek tanıdık sima olmayacak. Damien Darhk (Neal McDonough), Ra’s al Ghul (Matthew Nable), Cisco Ramon (Carlos Valdes) ve Barry Allen (Grant Gustin) karakterleri de dizide bir şekilde yer alacak.

DC’s Legends of Tomorrow, Amerika'da perşembe günleri ekrana geliyor. Yeni bölümler cuma günleri saat 21.00'de Dizimax Sci-Fi HD'de izleyicilerle buluşuyor.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER