Paramparça dizisindeki Avukat Candan'ın evini merak ediyor musunuz?

Paramparça dizisindeki Avukat Candan'ın evini merak ediyor musunuz?
Star TV'nin sevilen dizisi Paramparça'da Avukat Candan rolünü üstlenen oyuncu Ahu Yağtu’nun senaryo gereği rezidansı İstanbul’un seçkin lokasyonlarından olan Bağdat Caddesi’nde yer alan Park Residences Cadde'de yer alıyor.

Benzersiz bir rezidans deneyimi sunan Park Residences Cadde, Paramparça dizisinde senaryo gereği oyuncu Ahu Yağtu’nun yaşadığı rezidans olarak ekrana geliyor.

Dizideki performansı ile göz dolduran Ahu Yağtu’nun rezidansı olarak ekrana gelen Park Residences Cadde; Bağdat Caddesi’nde Göztepe‘de, İstanbul Boğazı, eşsiz tarihi yarımada, nefes kesici Adalar ve Marmara Denizi manzaralı, ayrıcalıklı hizmetler sunan hemen taşınacağınız seçkin bir adres olarak yaşamın merkezinde yer alıyor.

Sevilen dizinin çekimleri, terasından enfes Boğaz’ı ve İstanbul manzarasının göründüğü süper lüks rezidansta devam ediyor.

Muhteşem bir terası bulunan 350 m2'lik rezidans 4 geniş oda ve teraslı bir salondan oluşuyor. Dekorasyonu Edip Efendi Yalısının sahibesi Ebru Mengenecioğlu tarafından yapıldı.

Çekimi yapılan evin içinde kullanılan duvar kağıtları dünyaca ünlü sanatçılar tarafından elle boyanılan çok kıymetli “de GOURNAY” markasına ait bulunuyor. El emeğiyle resimlendirilmiş en lüks ipek duvar kağıtları ile evleri giydiren “de GOURNAY” marka ipek duvar kağıtları, Park Residences Cadde evlerinin duvarlarına ışık saçıyor.

George Bush’un G-8 zirvesinde kullandığı odanın duvar kağıtlarını da tasarlayan markanın Madonna’nın ve LVMH’nin sahibi Bernard Arnaud’nun yemek odasında da imzası var. De GOURNAY müşterileri arasında Prens Charles, Hollanda Kraliyet ailesi, Kate Moss, Michael Caine, Sadie Frost, Texas eski valisi ve dünya çapındaki yatırım bankalarının üst düzey yöneticileri var.
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER