Disney Channel’da “Sihirli Filmler” ile evde sinema keyfi!

Disney Channel’da “Sihirli Filmler” ile evde sinema keyfi!
Çocukların sevdiği, ebeveynlerin güvendiği kaliteli ve eğlenceli içerikleriyle aile boyu eğlencenin adresi Disney Channel yarıyıl tatilinde de tüm aileyi bir araya getiriyor. Aralarında yüksek gişe başarısı elde etmiş olanlar da dâhil Disney’in en sevilen çizgi sinema filmleri yarıyıl tatili boyunca her gün saat 11:00’da tüm aileleri ekran başına çağırıyor.

Çocuk odaklı, aileyi de kapsayan kaliteli, eğlenceli ve güvenilir içerikler sunan Disney Channel, “Sihirli Filmler” kuşağı ile aile boyu eğlenceyi yeniden yorumluyor. Kuşak içinde yer alan ve yarıyıl tatili boyunca her gün yayınlanacak olan muhteşem filmleriyle Disney Channel, ekran başındaki izleyenlerini Tarzan 2 ve Orman Çocuğu 2 ile heyecanın hiç eksilmediği orman maceralarına, Herkül ile gerçek gücün iyilikten doğduğunu öğrenmeye, Arabalar 2 ile takım çalışmasının önemini anlamaya davet ediyor.

“Sihirli Filmler” yarıyıl tatiline özel 25 Ocak-7 Şubat tarihleri arasında her gün saat 11:00’da uyduda her zaman şifresiz yayınlanan Disney Channel’da minik izleyicileri ve ailelerini bekliyor.

Yarıyıl tatili boyunca Disney Channel’da gösterilecek filmler kapsamında Pati Filmleri: Kar Patileri, Uzay Patileri, Süper Patiler, Hayalet Patiler ve Hazine Bekçileri ile Küçük Denizkızı 2:Denize Dönüş, Herkül, Orman Çocuğu 2, Stiç’in Filmi, Tarzan 2 ve Arabalar 2 gibi aralarında yüksek gişe başarıları elde etmiş pek çok Disney klasiğinin de bulunduğu sihirli filmlerin yanı sıra Fineas ve Förb: Yaşayan Eczacının Gecesi, Fineas ve Förb: Star Wars ile Doraemon: Güney Denizi Maceraları gibi çok özel içeriklere de yer veriliyor.

Sihirli Filmler tüm yıl boyunca her Cumartesi, Pazar saat 11:00 ve 17:00’da Disney Channel’da; yarıyıl tatili boyunca ise her gün 11:00’da!

BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER