‘Big Brother Türkiye’nin 8. hafta eleme listesi belli oldu!

‘Big Brother Türkiye’nin 8. hafta eleme listesi belli oldu!
‘Big Brother Türkiye’nin 8. haftasının eleme listesi; Rezan, Seda, Hüseyin ve Funda’dan oluştu.

SEDA VE REZAN, ‘ÇARK GÖREVİ’NDE ELEME LİSTESİNE GİRDİ
‘Big Brother Türkiye’nin cumartesi akşamı ekrana gelen ‘Haftanın Finali’ bölümünde, ‘Big Brother’ın ev halkına verdiği ‘Çark’ görevinde ‘Eleme Listesi’ seçeneğini tutturan İdil, Seda’nın elenmesini istemiş, ‘Eleme Listesi’ seçeneğini tutturan diğer isim olan Seda da Rezan’ın ismini söylemişti. ‘Çark’ görevi sonunda Seda ve Rezan, ‘Big Brother Türkiye’nin 8. Haftasının eleme listesine giren ilk iki isim olmuştu.

SON İKİ İSİM İÇİN EV HALKI OYLAMA YAPTI

8. haftanın eleme listesine girecek son iki kişi için, ‘Big Brother Türkiye’ ev halkının ikişer isim vererek yaptığı oylama sonucunda, evden gitmesi en çok istenenler; 7 oy ile Hüseyin ve 6 oy ile de Funda oldu. Böylece ‘Big Brother Türkiye’nin 8. Haftasının eleme listesi; Seda, Rezan, Hüseyin ve Funda’dan oluştu.

ADAYINIZI DESTEKLEYİN
Bu dört isimden biri, Cumartesi akşamı (23 Ocak) ekrana gelecek haftanın finalindeki elemeyle birlikte ‘Big Brother Türkiye’ evine ve aynı zamanda 1 milyon liralık rekor ödüle veda edecek. Evde kalmasını istediğiniz adayın ismini BBTR mobil uygulamasından ya da cep telefonunuzdan 21 Ocak Perşembe günü saat 16.00’ya kadar 6400’a gönderebilir, adayınızı destekleyebilirsiniz.

Yapımcılığını Endemol Shine Türkiye’nin üstlendiği, sunuculuğunu Asuman Krause’nin yaptığı ‘Big Brother Türkiye’, hafta içi her gün gündüz ve gece kuşağında, Cumartesi akşamları saat 21.45’de, eleme heyecanının yaşanacağı ‘Big Brother Türkiye – Haftanın Finali’ ile Star’da.

Big Brother Türkiye’de eve kim veda edecek?

BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER