Gecenin Kraliçesi, tekrar bölümüyle ekrana geliyor!

Gecenin Kraliçesi, tekrar bölümüyle ekrana geliyor!
Yapımını O3 Turkey’in  üstlendiği, yönetmenliğini Yağmur & Durul Taylan biraderlerin yaptığı, başrollerini Meryem Uzerli, Murat Yıldırım, Uğur Polat, Selim Bayraktar, Funda Eryiğit, Seda Akman, Burak Deniz ve Deniz Celiloğlu’nun paylaştığı; “Gecenin Kraliçesi” tekrar bölümüyle Star Tv’de ekrana geliyor.

İzleyicinin uzun süredir beklediği dizinin ilk bölümü Güney Fransa’da, dünyanın parfüm merkezi olarak kabul edilen Grasse şehrinde çekilen sahnelerden oluşuyor.

Tüm güzelliğini bir geceye sığdıran ve efsaneye göre yalnızca şanslı insanların görebildiği nadide bir çiçektir “Gecenin Kraliçesi.”

Böyle bir gecede başlar Selin (Meryem Uzerli) ve Kartal’ın (Murat Yıldırım) hikayesi; Fransa seyahati sırasında tesadüfen Selin’le yolları kesişen Kartal Selin’e ilk gördüğü anda aşık olur. Kartal ve Selin için beklenmedik bir anda gelen bu büyüleyici aşk bir gecede solacak olsa da onlar bu aşkı yaşamaya razı gelirler.  Fransa’da başlayan aşk hikayesi Karadeniz’e oradan da İstanbul’a savrulacak olaylara gebedir.

“Gecenin Kraliçesi” tekrar bölümüyle 17 Ocak Pazar günü saat: 20.00’de Star'da.
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER