'Big Brother Türkiye'de 7. hafta eleme listesi belli oldu!

 'Big Brother Türkiye'de 7. hafta eleme listesi belli oldu!
‘Big Brother Türkiye’ ev halkının ikişer isim vererek yaptığı oylama sonucunda;Gökçen, Rezan, Hüseyin ve Emrah, 7. haftanın eleme listesinde yer aldı. Evden gitmesi en çok istenen ilk isim ise bu kez, 6 oy ile Gökçen oldu. Listedeki Rezan’a 4, Hüseyin ve Emrah’a da 3’er oy çıktı. ‘Big Brother Türkiye’nin 7. haftasında; Gökçen 6’ncı, Rezan ve Emrah 2’nci kez eleme listesinde yer alırken, Hüseyin ise ilk kez yer aldı.

ADAYINIZI DESTEKLEYİN 
Bu dört isimden biri, Cumartesi akşamı (16 Ocak) ekrana gelecek  haftanın finalindeki elemeyle birlikte ‘Big Brother Türkiye’ evine ve aynı zamanda 1 milyon liralık rekor ödüle veda edecek. Evde kalmasını istediğiniz adayın ismini BBTR mobil uygulamasından ya da cep telefonunuzdan Perşembe günü saat 16.00’ya kadar 6400’a gönderebilir, adayınızı destekleyebilirsiniz.

Yapımcılığını dünyanın en büyük medya prodüksiyon şirketi Endemol Shine Türkiye’nin üstlendiği, sunuculuğunu Asuman Krause’nin yaptığı ‘Big Brother Türkiye’, hafta içi her gün gündüz ve gece kuşağında, Cumartesi akşamları saat 21.45’de, eleme heyecanının yaşanacağı ‘Big Brother Türkiye – Haftanın Finali’ ile Star’da. 
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER