Entertainbiz, eğlence sektörüne profesyoneller yetiştirecek!

Entertainbiz, eğlence sektörüne profesyoneller yetiştirecek!
İstanbul Bilgi Üniversitesi’ne bağlı Bilgi Eğitim, TC Projects ve GNL Entertainment işbirliğiyle gerçekleşecek Entertainbiz sertifika programı, 30 Nisan tarihine kadar toplam 104 saat ve 8 hafta süreyle devam edecek.

Eğlence sektöründe; müzik, film, TV ve spor alanlarında kariyer hedefi bulunan herkese açık olan Entertainbiz eğitimleri, mevcut kariyerine katkı sağlamayı hedefleyen genç profesyonelleri de ağırlayacak.

Katılımcılara, genel eğlence yönetimi derslerinin teorik olarak anlatılmasının ardından 4 haftanın sonunda; müzik, film, TV ve sinema bölümlerinden birinin seçilmesi sağlanacak.

Bu alanlarda uzman eğitmenler ise tecrübe ve bilgi birikimlerini gerçek yaşanmış vaka analizleriyle sundukları eğlenceli ve öğretici bir ders programı ile anlatacak. Program tamamlandığında katılımcılara verilecek sertifikaların yanı sıra, kariyer gelişimlerine katkı sağlayacak staj imkanları da sunulacak.

YILDIZ EĞİTMEN KADROSU
Katılımcılarına eğlence sektörünün her alanında uzmanlaşma fırsatı sağlayarak, sektörün istihdamına katkı sağlamayı hedefleyen Entertainbiz programının eğitmen kadrosunda; Türkiye’nin en büyük organizasyonlarına imza atmış GNL Entertainment Kurucusu Alp Çağrı Günal, Futbolcu Menajeri Ahmet Bulut, eğlence sektörü hukuku konusunda uzman Avukat Aydın Kurban, MUYAP Yönetim Kurulu Üyesi Bülent Forta,Ülker Arena Pazarlama Müdürü Esra Tezel, Mars Entertainment Film Dağıtım MüdürüFerhat Aslan, YEKON ve TESDER Başkanı Fırat Kasapoğlu, ünlü rockçı Teoman’ın menajeri Funda Sanliman, Habertürk Spor Yazarı Murat Ağca, ünlü televizyoncu ve programcı Osmantan Erkır, Doğan Music Company Genel Müdürü Samsun Demir ve BKM Genel Müdürü Zümrüt Arol Bekçe gibi her biri kendi alanında uzman pek çok değerli isim yer alıyor.

Kimler Katılabilir?
EntertainBiz Eğlence Yönetimi Sertifika Programı’na; en az üniversite 3. Sınıf öğrencileri, mezun ve yüksek lisans yapan öğrenciler, eğlence sektöründen hizmet satın alımı yapan şirketlerin kurumsal iletişim departmanında çalışanlar, kariyerini eğlence sektöründe başlatmak isteyen genç profesyoneller ve eğlence dünyasında yaratıcı olarak çalışan ve eğlence sektörünün yönetim dünyasını yakından tanımak isteyen orta- üst düzey yöneticiler katılabilirler.Kayıt ve İletişim:


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER