“Eve Dönüş” dizisinden çocuk şiddetine karşı tepki!

“Eve Dönüş” dizisinden çocuk şiddetine karşı tepki!
Atv’nin beğenilerek seyredilen “Eve Dönüş” adlı dizisi verdiği sosyal mesajlarla toplumda ki sorunlara değiniyor.

Eve Dönüş, en son Kayseri’de karşımıza çıkan üvey anne dehşetinin ardından, tüm Türkiye’yi acılara boğan, Konya’daki bir annenin evladına uyguladığı şiddetin benzer bir örneğini uzun zamandır ekrana yansıtıyordu. Bu şiddet tablolarının sonuçlarının neler olabileceğini Türkiye’nin gözleri önüne seriyordu.

Toplumu derinden etkileyen ve muhtemel olayları ekrana yansıtan dizi, çocuk şiddetine karşı sessiz kalmayarak, 13. bölümünde gerçek hayatın benzer bir tablosunu karşımıza çıkarıyor. Başroldeki Dilşad Çelebi’nin “Leyla” karakterine hayat verdiği dizide, evladının üvey annesi tarafından şiddete maruz kaldığını görmesi üzerine, bir annenin verdiği mücadeleye tanıklık edeceğiz. 

Küçük oyuncu Leyla Kırşan’ın canlandırdığı Elif karakterine şiddet uygulayan İpek Erdem’in canlandırdığı, üvey anne olan Canan karakterinin, küçük çocuğa uyguladığı şiddet yüzünden akıl hastanesine yatırılması ve ardından yaşananları 06 Ocak Çarşamba günü, atv ekranlarından “Eve Dönüş” dizisinde izleyeceğiz.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER