İlişki Durumu: Karışık tüm kategorilerde zirvede!

İlişki Durumu: Karışık tüm kategorilerde zirvede!
Show TV’nin sevilen projelerinden “İlişki Durumu: Karışık”, seyircisini yine ekran başına kilitledi. 25. bölümüyle de herkesin beğenisini toplayan “İlişki Durumu: Karışık”, tüm kategorilerde birinciliği göğüsledi.
 
CAN İLE AYŞEGÜL’ÜN DANSI BÖLÜME DAMGASINI VURDU!
 
İlişki Durumu: Karışık’ın 25. bölümünde; Murat’ın davete geç kalması ile Ayşegül’ün Can ile tango yaptığı romantik dakikalar ve Ayşegül’ün Murat’ın evlilik teklifine “evet” dediği anlar bölüme damgasını vurdu!
 
Aşk, kıskançlık, gurur, dostluk ve yanlış anlamaların el ele gideceği bir aşk oyunu hikayesi olan  “İlişki Durumu : Karışık”ta, neşe, duygusallık ve heyecan da hiç eksik olmayacak. Başrollerinde; Seren Şirince, Berk Oktay, Pamir Pekin ve Eda Ece’nin yer aldığı dizinin yapımcılığını MF Yapım-Faruk Bayhan üstleniyor. Yönetmen koltuğunda Bülent İşbilen'in oturduğu dizinin senaryosunu Banu Kiremitçi Bozkurt kaleme alıyor.
 
ZİRVEYE YERLEŞTİ!

Yayınlandığı ilk gün itibariyle herkesin beğenisini toplayan “İlişki Durumu: Karışık”, reyting sıralamasında bu hafta da zirveye oturdu. “İlişki Durumu: Karışık”, Total’de 9.53 izlenme oranı (rating), 21.84 izlenme payı (share) ile, AB’de ise 6.95 izlenme oranı (rating), 16.97 izlenme payı (share) ile birinciliği göğüsledi.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER