Kocan Kadar Konuş Diriliş filmi vizyonda!

Kocan Kadar Konuş Diriliş filmi vizyonda!
Yapımını BKM, yönetmenliğini Kıvanç Baruönü’nün üstlendiği, senaryosu Kıvanç Baruönü ve Şebnem Burcuoğlu’na ait olan, başrollerinde Ezgi Mola ve Murat Yıldırım’ın yer aldığı Kocan Kadar Konuş Diriliş yılın ilk düğünüyle yılın ilk günü vizyona girdi.
 
İlk filmi son yılların en sevilen romantik komedisi olan ve ilk seyircili özel gösteriminde büyük beğeni toplayan ve genel izleyici kitlesine uygun bulunan “Kocan Kadar Konuş Diriliş”  bugün vizyona girdi. Ezgi Mola ve Murat Yıldırım’ın canlandırdığı Efsun ve Sinan’ın evlilik yolundaki ‘zorlu’ ve eğlenceli yolculuğunu anlatan film yılın ilk günü, izleyicilerini yılın ilk düğününe davet ediyor.
 
Efsun’un geleneksel evlilik kalıplarının karşısında durduğu, maaile çıkılan çeyiz alış verişi ve  ailelerin ilk tanışma stresini yaşadığı ve acaba kayınvalidem beni sever mi? Korkusunun yanı sıra bir de ailelerin en büyük ve en güzel düğünü yapma telaşına girdikleri Kocan Kadar Konuş Diriliş,  izleyiciye biz de bunları yaşamıştık dedirtecek.


  
Dev kadro Kocan Kadar Konuş Diriliş’te!
 
Kocan Kadar Konuş Diriliş filmi ilk filmde olduğu gibi yine başarılı oyuncu kadrosuyla da dikkat çekiyor. Ezgi Mola  ve Murat Yıldırım’ın başrolünü paylaştığı filmde, Hümeyra , Nevra Serezli , Gülenay Kalkan, Eda Ece, Begüm Öner , Gül Arıcı, Muhammet Uzuner , İsmail İncekara , Nilgün Kasapbaşoğlu , Hakan Salınmış, Enis Arıkan, Bora Akkaş, Güven Murat Akpınar, Güçlü Yalçıner, Mehmet Baran Erdoğan, Tolga Çıklaçiftçi, Romina Özipekçi, Gözde Seda Altuner, Burak Topaloğlu,  Emine Gülsüm Göznümer, Ayten Mısırlıoğlu yer alıyor.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER