Fırat Albayram, Baba Candır kadrosunda!

Fırat Albayram, Baba Candır kadrosunda!
TRT’nin ilgiyle takip edilen aile dizisi Baba Candır, takdir toplayan oyuncu kadrosuna yeni bir isim ekledi. Deneyimli oyuncu Fırat Albayram, Ece’nin eski sevgilisi, Salih Baba’nın yeni avukatı ‘Levent’ rolü ile, 27 Aralık Pazar akşamı yayınlanan 20. Bölüm itibariyle kadroya dahil oldu.

Daha önce Adanalı, Suskunlar, Merhamet, Kaçak Gelinler gibi fenomen dizilerde yer alan Albayram’ın Baba Candır kadrosuna katılmasıyla akıllara gelen ilk soru ‘Levent, Haluk’a olan hislerini yeni yeni fark eden Ece’nin aklını karıştırabilir mi?’ oldu. ‘Evet, Ece Haluk’a olan hislerini fark etmeye başladı ama Haluk aynı zamanda patronu olduğu için ondan uzak duruyor. Bu durum Levent’e bakışını etkiler mi? Levent ile Ece geçmişte ne yaşadı? Haluk, Levent’i gördüğünde tekrar kıskançlık krizine girip Ece’nin kalbini kırar mı? Salih Baba’nın neden avukata ihtiyacı var?’ Levent’in ortaya çıkması ile akılları kurcalayan tüm bu sorular ilerleyen bölümlerde bir bir cevap bulacak.

Yapımcılığını MF Yapım’ın, yönetmenliğini Yusuf Pirhasan’ın, senaristliğini ise Tayfun Güneyer’in üstlendiği; Başlıca rollerde Settar Tanrıöğen, Uraz Kaygılaroğlu, Tülay Bursa, Berna Koraltürk, Özgün Karaman, Melis Tüzüngüç, Tolga Pancaroğlu, Dila Bayrak, Mehmet Ulay, Selda Özbek ve Ertunç Tuncer’in yer aldığı ‘Baba Candır’ her Pazar saat 20:00’de TRT 1 ekranlarında yer alıyor.

BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER