Evrim Akın ile Ev Kuşu: Furkan’ın hayalleri gerçek oldu!

Evrim Akın ile Ev Kuşu: Furkan’ın hayalleri gerçek oldu!
Show TV ekranlarında hafta içi her gün yayınlanan “Evrim Akın ile Ev Kuşu”, tüm hızıyla devam ediyor. 

Programın bugün yayınlanan bölümünde evlerinin yenilenmesi için programa başvuran 13 yaşındaki ‘Fanconi Bickel Sendromu’ hastası Furkan Alparslan’ın hayalleri gerçek oldu. Sadece evlerinin salonlarının yenileneceğini zanneden Furkan, kendi odasının da yenilendiğini görünce sevinçten havalara uçtu.
 
Evrim Akın’ın sunuculuğunu üstlendiği “Evrim Akın ile Ev Kuşu”nun bugün yayınlanan bölümünde seyirciyi göz yaşlarına boğan anlar yaşandı. Ailesine ait bodrum kattaki evlerinin yenilenmesini isteyen Furkan Alparslan, “Evrim Akın ile Ev Kuşu”na başvurmuştu. 13 yaşında olan ama hastalığı yüzünden gelişimini tamamlayamayan Furkan, Evrim Akın’dan evlerinin bir odasının yenilenmesini istemişti.
 
GÖZLERİNE İNANAMADILAR!
 
Başvuru üzerine kollarını sıvayan Evrim Akın, Alparslan ailesinin salonlarını baştan yarattı. Daha sonra Küçük Furkan’ın odasını da baştan restore eden Evrim Akın, duygu dolu anların yaşanmasına sebep oldu. Rutubetten duvarları kararan ve eskiyen salon ve çocuk odasının son halini gören ev halkı gözlerine inanamadı.
 
ODASINI GÖRÜNCE GÖZYAŞLARINI TUTAMADI!
 
İlk olarak evin yenilenen salonuna giren ev halkı, gördükleri karşısında şaşkınlıklarını gizleyemedi. Adeta baştan yaratılan salon, herkes tarafından büyük beğeni topladı. Daha sonra sıra minik Furkan’ın odasına geldi. Her şeyden habersiz odasına giren Furkan, sevinçten gözyaşlarına boğuldu.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER