‘Hadi Be’nin konuğu, oyuncu Çiğdem Batur oldu!

‘Hadi Be’nin konuğu, oyuncu Çiğdem Batur oldu!
Emre Saygı’nın Periscope’tan canlı yayınlanan Türkiye’nin ilk interaktif Talk Show programı ‘Hadi Be’nin konuğu, oyuncu Çiğdem Batur oldu. Canlı yayında Periscope takipçilerinin ve Emre Saygı’nın sorularını yanıtlayan Çiğdem Batur, bilinmeyen yönleri hakkında samimi açıklamalarda bulundu.
 
“Çok Yaramaz Bir Çocuktum”
 
Çocukluk döneminde çok yaramaz olduğunu belirten Çiğdem Batur “Benim, benim gibi çocuğum olmasın mümkünse. Annem de bana sürekli bunu söyler. Çocukluğumda çok yaramazdım. Yemek masasının üzerinde arabalarla oynardım. Kapı kirişlerinin en tepesine tırmanırdım. Bir keresinden dönerken dengemi kaybedip sehpaya çarptım ve çenem yarıldı. En ilginçlerinden bir tanesi de bulduğum küçük bir şeyi burnuma sokup, içime çektim ve burnum tıkadım. Biraz da Çerkez kızı olmanın verdiği bir duygu var. Mesela oyuncak silah elimden düşmezdi. Çoğu zaman bana sataşan erkek çocuklarını döverdim. Futbol oynardım” dedi.
 
Komedi Oynamak İsterim
 
Bir süredir uzak kaldığı ekranlara dönmeyi planladığını ifade eden Çiğdem Batur “Kurtlar Vadisi’nde 5 sezon 163 bölüm oynadım. Her karakterin ömrü var. Savcı Leyla karakterinin de ömrünü tamamlama zamanı gelmişti. Bu proje bittikten sonra, biraz durmak dinlenmek istedim. Profesyonel anlamda düşünmek gerekirse ‘Savcı Leyla’nın yasının tutulmasını istedim. Daha önce komedi oynamıştım. Şimdi de iyi bir proje gelirse komedi oynamayı isterim. Yeter ki benimle bütünleşen bir senaryo olsun” dedi.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER