ranini.tv puanı
9.5
Senin Oyun : 0.0 / 10
9 kişi oyladı.
NTV | BBC 
Pazar, 20:00

“Nasıl Genç Kalırız?”; Japonya’da ömrünüze ömür katan yiyeceklerin, Amerika Birleşik Devletleri’nde genç insanların kanı enjekte edilen alzaymır hastalarının, Ekvator’da yaşlanmayı önleyebilecek “Laron Sendromu”na sahip olan çocuğun dahil olduğu yaşlanma sürecini durdurmayı amaçlayan araştırmaları inceliyor.

Belgesel; nasıl büyüdüğümüzü, geliştiğimizi, yenilendiğimizi gösteren küresel arayışı, insan biyolojisinin yaşlanma hakkında bildiği her şeyi nasıl değiştireceğine dair önemli bir yolculuğu ekrana getiriyor.

Yayınlanacak birinci bölümde;

Angela Rippon ve Doktor Chris van Tulleken, uzun süre genç ve sağlıklı kalmamızı sağlayacak araştırmalar için tüm dünyayı geziyor. İkili, vücudumuzun ve beynimizin en iyi şekilde nasıl yaşlanabileceğini araştırıyor. İlk önce vücut geliyor. Angela, yaşlanmayı geciktiren egzersizi bulan önemli bir çalışmanın yapıldığı Almanya’ya gidiyor. Chris de ömrümüze ömür katabilecek ilginç bir yeme düzenini öğrenmek için Amerika’ya gidiyor. Ekvator’da da bir çocuk gibi görünen 17 yaşındaki gençle tanışıyoruz. BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER