Charles Dilaurentis ve Alison arasında ne bağ vardı?
Bütün kızlar toplandık!
Spencer’ın azmi sonucu Alison, Charles Dilaurentis’in varlığını kabul etmişti. Kızlarla beraber evde Charles’ın varlığını kanıtlayacak bir şeyler aramaya başlamış ve sonuçta bir fotoğraf bulmuşlardı. Fotoğrafın verdiği güçle Alison ve Jason babalarının karşısına dikildiler. Baba Dilaurentis’in Charles’ın kim olduğuyla ilgili gerçeği söylemekten başka çaresi yoktu artık. Ve bizler de Charles Dilaurentis’in kimliği ile ilgili gerçeği öğrenmiş olduk.
 
Charles Dilaurentis, Alison ve Jason’un kardeşiydi ve ölmüştü. Psikolojik sorunları olan Charles, Alison’u küvette boğmaya kalkınca aile diğer çocuklarını korumak için onu Radley’e yatırmıştı. Radley’e yatınca, ona yakın olmak için de Rosewood’a taşınmışlardı. 16 yaşına geldiğinde ise Charles intihar etmişti. Peki Charles öldüyse, kızlara onun adını kullanarak işkence yapan A kimdi?
Alison Charles’ın ölmüş olmasını kabul etmiş olabilirdi ama kızlar Charles’ın yaşadığından son derece eminlerdi. Bunu ispatlamak için de Radley’in hasta dosyalarına ulaşmak şu anlık ilk hedefleriydi. Bu arada Radley dosyalarına ulaşmak için eski dosyaların olduğu binaya girmeyi başardılar, ancak pek bir şey öğrenemediler.
 

Ben tek, siz hepiniz!
 
Bebek evinde yaşadıkları kızların hepsini ayrı ayrı etkilemeye devam ediyordu. Caleb, Hanna’ya resmen ikinci bir esir hayatı yaşatıyordu. Hanna’yı takip etme işini arabasına takip cihazı takacak kadar abartmıştı hatta. Emily ise Sara’yı korumayı kendine yeni görev olarak kabul etmişti. Aria ise her şeyi unutmak için kendini fotoğraf çekmeye vermişti. İçinde oyuncak bebeklerin olduğu garip fotoğraflar! İçlerinde en kötü olanı ise Spencer’dı. Bebek evinde yaşadıkları bağımlılığını tetiklemişti. Annesi ilaçlarını almasını engellediği için ilacı bulmanın başka yollarını aramaya başladı. Buna Aria’nın çöpe attığı ilaçları bulmak için, çöp karıştırmak da dahil. Bu da işe yaramayınca Ezra’nın yeni kafası güzel çalışanından uyuşturuculu kekler istedi.
 
Ne varmış orada?
 
Kızlar Charles Dilaurentis yaşıyor mu, öldü mü sorusuyla boğuşmaya devam ederken her kimse A, yine A’liğine devam ediyordu. Hollis’te karanlık odada fotoğrafla oyalanan Aria’yı odaya kilitleyip “sen benim oyuncak bebeğimsin” diye tehdit mesajı bıraktı. Aria, A’in küçük oyunlarıyla uğraşırken Spencer, Hanna, Alison ve Jason Carol teyzenin evinde Charles’ın mezarını aramaya gitmişlerdi. Mezarı buldular, ancak Hanna mezarın gerçek olduğuna inanmak istemedi bir türlü. Charles’ın ölmüş olması kızları Radley’e yeniden yönlendirmişti. Charles ölmüşse, A onun intikamı peşinde olabilirdi.

Bir bölüm sonunda yine akıllardaki soru değişmedi. A kimdi?
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER