46 Yok Olan: Gülüşler Bahane, Haykırışlar Şelale
Iyaaaaaah
Bölüm 7 çok hareketli başladı. Murat bu bölüm işini ciddiye aldı ve yükselen kariyerinde önemli adımlar attı, olayı seriye bağladı.  İşine çok büyük saygısı olduğundan, her safhasını özenle planlayıp, temizliğine kadar düşünmektedir. Kariyer basamaklarını hızla tırmanan Murat iş hayatında yakaladığı ivmeyi,  özel hayatında da yakaladı yakalayacak. Bu bölüm Ceyla’nın kıskançlıkları, Selin’in hayranlıkları derken, Murat’a talep arttı. Bali’li dâhil herkes Murat’ın peşinde, bu durum akla “Peki bizim Murat nereye koşuyor?”  sorusu getiriyor.

Bu bölüm en iyi sahne Murat’ın ceset gömme sahnesiydi. Kendinden geçercesine haykırışları halen gözümün önünde. Erdal Beşikçioğlu zor sahnelerde o kadar başarılı ki, artık bizi şaşırtmıyor. Bu bölüm yüz ifadesinde psikopatlığın gel gitlerini yakından izledik. Öyle ki, Yıldız’ın adamlarını dâhil altetti. Vücudunun her hücresine ulaşan DMT’nin izleri,  gözlerinde ışıltılar ve dilinde kahkalarla hayat buldu. Bu sempatik katil hallerinden ürkmedim desem yalan olur.

Selin Doğan’ın yaptığı kalleşliği öğrenince yıkılmıştı, ancak Murat sayesinde hayatını kurtaranların Doğan olmadığı öğrenmesiyle ikinci hayal kırıklığını yaşadı. Bakalım Doğan buna ne açıklama yapacak? Bu arada Baş Komser Doğan ve Prof. Dr. Murat ikilisinin atışmalarına bayıldım. Birbirine düşman işinde uzman iki kişi ancak bu kadar güzel kavga eder. Bu bölüm ne düşündüm biliyor musunuz? Doğan’dan şüpheleniyoruz ya, acaba düşman kardeşler senaryom Doğan ve Murat için doğru olabilir mi? Çok mu uçtum bilmiyorum ama belki de Doğan, Murat’ın üvey kardeşidir? Doğan’ın ameliyatta ölen babası da, belki üvey babasıdır. Gerçi yaşı da yetmiyor. Ne dersiniz?


E bebeğim eee eeee eeeeee

Yıldız’ın Tübitak burslu adamları, Murat işin peşini bıraksın diye epey uğraş verdi. Olayın azmettireninin Yıldız olduğu biraz daha belirginleşti. Doğan’ın da bir yanlış içinde olduğunu Selin’e söylerken kendi ağzından duyduk. O zaman, Doğan Yıldız’ın polisi mi? Yoksa Doğan’ın yanlış olarak nitelendirdiği olay çalışma arkadaşının ölümü mü? Yani bu sebeple tehdit ediliyor olabilir mi?

Ezo’dan yana bir gelişme bekledik ancak durumu durağanlığını koruyor.  Artık uyansa mı acaba? Yıldız’ın Ezo’dan nefret ettiğini onunla konuşmasından anladık. Sanki Ezo’nun durumunda Yıldız’ın payı sandığımızdan da büyük. Ancak Ferit için boşuna şüpheleniyoruz sanırım. Bu bölüm saftitirkliği Ceyla’yı geçti. Ceyla demişken, rol diyince kendisine halen ulaşılamıyor. Nedir o kıskançlıklar öyle, Murat’ı aramalar? Hani bir harekete geç, al ilacını giy kırmızı minini…^^ Hayır, pırlanta gibi parıldayan Selin’in yanında çakıl taşı kaldın. Hahhahaha(en piskopat gülüşümle)

Öleee oldu, oo olduuu, öle ollldu… Basiretim bağlandı, yapamadım… bu sefer Murat Stilinde bir son oldu.

Not: Twitter’da resimlerle bölüm ödülleri yaptım. Bilmem sever misiniz? @bucurak  #46YokOlan
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER