Paramparça’ya Harun sesiyle, Keriman şoförlüğüyle damga vurdu!

Paramparça’ya Harun sesiyle, Keriman şoförlüğüyle damga vurdu!

Yapımcılığını, dünyanın en büyük medya prodüksiyon şirketi Endemol Shine Türkiye’nin üstlendiği, başrollerini Nurgül Yeşilçay, Erkan Petekkaya, Ebru Özkan ve Barış Falay’ın paylaştıkları ‘Paramparça’nın dün akşam (16 Kasım Pazartesi) yayınlanan 41. Bölümünde, Harun karakterini canlandıran Barış Falay kendi sesiyle şarkı söyleyerek, izleyicilere büyük bir sürpriz yaptı.

HARUN’DAN ROMANTİK SÜRPRİZ

Dilara’yı (Ebru Özkan) büyük bir aşkla seven Harun, aşık olduğu kadınla romantik bir akşam geçirmek için şık bir restoranı kapattı. Sürprizleri bununla da bitmeyen Harun, piyanonun başına geçip ‘Yalnızlığım’ şarkısını söyleyerek Dilara’nın kalbini fethetti. Barış Falay’ın oyunculuğu kadar sesiyle de izleyenleri büyülediği bu anlarda sosyal medyada da mesaj yağmuru başladı.

KERİMAN ŞOFÖR OLDU

Öte yandan Keriman karakterini canlandıran Nursel Köse’nin taksi şoförü olarak kamera karşısına geçtiği sahneler de geceye damgasını vurdu. Keriman’ın müşterilerle girdiği diyaloglar ve trafik polisini bile canından bezdirmesi izleyenleri kahkahaya boğdu.

Barış Falay’ın kendi sesiyle ‘Yalnızlığım’ şarkısını söylediği o sahne:


Keriman’ın taksi şoförü olduğu sahne:


‘Paramparça’ heyecan ve sürprizlerle dolu yeni bölümü ile Pazartesi (23 Kasım) akşamı, saat 20.00’de Star TV’de.

BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER