Analar ve Anneler - Yeni yuvana hoş geldin!

Analar ve Anneler - Yeni yuvana hoş geldin!
Ay Yapım imzalı, Analar ve Anneler'in dün akşam yayınlanan bölümünde final sahnesi izleyiciyi şoke etti.

Yayınlanan heyecan dolu bölümde; Kader ve Zeliha, Neriman'ın kirli oyununu tüm gerçekliğiyle öğrendi. Köşeye sıkışan Neriman, gözünü iyice karartarak hem Zeliha'dan hem de Kader'den kurtulmak için yeni bir oyun oynadı. Kader'i, işbirlikçisi Muazzez'in evine hapseden Neriman kaçak olan Zeliha'yı da Polis Ayhan'a teslim etti. 

Dizinin göz yaşartan anı ise Muazzez'in evinden bebekle birlikte kaçan Kader'in tecavüzcüsü Salih Ağa ile karşılaşması oldu. Sevdiği adamın, Mustafa'nın babası olan Salih Ağa, Kader'i vurmak üzereyken oğlunun silahından çıkan kurşunla vuruldu. Bölümde yaşanan ardı ardına yaşanan beklenmeyen olaylar izleyici adeta şoke etti.

İşte o sahne: Yeni bölümü merakla beklenen dizide akıllarda kalan sorular şu oldu; Ayhan, Zeliha'yı hapse atacak mı?, Kader ve babasını vuran Mustafa'yı şimdi neler bekliyor?

Sürükleyici hikayesi ve güçlü oyuncu kadrosuyla izleyenlerin ilk bölümden gönlünü fetheden Analar ve Anneler 12 Kasım Perşembe günü saat 20.00'da yeni bölümüyle ATV'de ekrana gelecek.
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER