Poyraz Karayel: Yunanistan'dan ilk fotoğraflar

Poyraz Karayel: Yunanistan'dan ilk fotoğraflar
Kanal D’nin yapımcılığını Limon Film’in üstlendiği, yönetmenliğini Çağrı Vila Lostuvalı’nın yaptığı başrollerini; İlker Kaleli, Burçin Terzioğlu, Musa Uzunlar, Özkan Uğur, İdil Fırat, Ali İl, Celil Nalçakan, Kanbolat Görkem Arslan, Emel Çölgeçen, Hare Sürel, Ece Özdikici, Cem Cücenoğlu, Ataberk Mutlu, İsmail Düvenci, Emirhan Akbaba ve Gülçin Hatıhan’ın paylaştıkları, geçtiğimiz sezona damgasını vuran  dizisi “Poyraz Karayel” in yeni sezon bölümlerinin çekimleri başladı. Oyuncu kadrosuna yeni isimlerin ve karakterlerin de katıldığı dizide izleyicileri yeni sezonda da sürprizler bekliyor.
 
İkinci sezonu büyük bir merakla beklenen Poyraz Karayel’in çekimleri Yunanistan’da devam ediyor. Sezon finalinde Ayşegül hayatını sıfırlamak için her şeyi sıfırlamaya karar vermiş ve bilinmez uzaklara gitmişti. Sevdiği kadının Sakız Adası'nda olduğunu öğrenen Poyraz, gidip onu geri almaya karar verir. Ama ne almak! Bölümle ilgili spoiler vermeyelim ama, Ayşegül-Poyraz sahnelerinin muhteşem olduğunu söyleyelim.

Yunanistan’ın turistik bölgelerinde gerçekleşen çekimlerde yaz sonrası bir araya gelen yapım ekibinin ve oyuncuların oldukça neşeli oldukları gözlendi. Yunanistan çekimleri için birlikte kamera karşısına geçen İlker Kaleli, Burçin Terzioğlu ve Fırat Çelik hatıra fotoğrafı da çektirmeyi ihmal etmedi.
 
Beklenmedik gelişmeler ve sürpriz karakterler ile yeni sezonda da fırtınalar estirmeye devam edecek olan “Poyraz Karayel” Eylül ayında Kanal D’de başlıyor.

Fotoğrafları görmek için TIKLAYINIZ!
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER