True Detective'den iki yeni fragman geldi!

True Detective'den iki yeni fragman geldi!
Yakında yeni seoznu başlayacak olan diziye iki yeni tanıtım videosu geldi. Stand ve Chaos adındaki bu tanıtımlara bakınca ilk sezona göre daha aksiyonlu ve hareketli bir sezon bizi bekliyor olabilir fikrine kapıldık.

HBO'nun antoloji formatında yayına sürdüğü, Nic Pizzolatto tarafında "Neo-Noir" olarak tanımlanan suç draması True Dedective, 12 Ocak 2014'te yayınlanmaya başladı. Sekiz bölümlük ilk sezon, 9 Mart 2014'te tamamlandı ve eleştirmenlerden büyük beğeni topladı ve ödüller aldı.

True Dedective aslında ilk sezonuyla eleştirmenlerden iyi not alırken ekran seyircisini ikiye böldü. Bir kısım izleyici diziyi "En İyiler" listesine hemen eklerken, bir kısım seyirci ise ağır ve gereksiz derecede yorucu bulmuştu. Devam ettiği sürece her sezon başka bir kadro ile yeni hikayeler anlatmayı planlayan True Dedective kuşkusuz ki oldukça yaratıcı ve cesur bir format.

21 Haziran'da Amerika yayını başlayacak olan diziden Stand ve Chaos adıyla yayınlanan tanıtımlarda Colin Farrell'in bıyıksız olarak görünmesi hikayenin yine zamanda ileri-geri gideceği ve çoklu zaman izleğinden vazgeçmeyeceği izlenimini uyandırdı. True Dedective ülkemizde de Digiturk tarafından Amerika yayını ile eş zamanlı olarak yayınlanıyor.
İşte ikinci sezona ait iki yeni fragman, izleyiniz..


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER