Dünya Varmış filminin vizyon tarihi belli oldu!

Dünya Varmış filminin vizyon tarihi belli oldu!
Sinema seyircilerini geleceğe götürmeye hazırlanan, kadrosunda Engin Altan Düzyatan, Sarp Bozkurt, Melisa Şenolsun, Ece Sükan, Atilla Olgaç, Erkan Can, Suzan Kardeş, Ali Sürmeli, Ezel Akay, Bahtiyar Engin, İskender Altın’ın yer aldığı ‘Dünya Varmış’ filminin vizyon tarihi belli oldu. Özel tasarım kostümleri, VFX uygulamaları ve dikkat çeken mekanlarıyla seyircileri distopik bir geleceğe götürecek film 22 Kasım’da sinemalardaki yerini alacak.

Yönetmenliğini Altın Portakal ödüllü Ali Adnan Özgür’ün üstlendiği, senaryosunu Ali Adnan Özgür ve Sarp Bozkurt’un kaleme aldığı ‘Dünya Varmış’ Türkiye ile birlikte Azerbaycan, Avrupa ve Birleşik Arap Emirlikleri’nin birçok bölgesinde sinemaseverler ile buluşacak.

Dünyanın sonunu getirecek büyük bir salgından kurtulmak isteyen bir grup seçilmiş insanın, sığındıkları otelde başlarından geçen ilginç olayları komik bir dille konu alan filmde, macera, arkadaşlık ve aşk üçgeninde gelişen olaylar sıra dışı bir anlatımla beyaz perdeye aktarılacak.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER