Netflix'in yeni yerli filmi Meraklı Adamın 10 Günü'nün çekimleri başladı

Netflix'in yeni yerli filmi Meraklı Adamın 10 Günü'nün çekimleri başladı
Netflix'in yeni yerli filmi "Meraklı Adamın 10 Günü"nün çekimleri başladı.

Başrolünde Nejat İşler'in yer aldığı "İyi Adamın 10 Günü" filmi 3 Mart'ta izleyiciyle buluşmuştu. Mehmet Eroğlu’nun üçleme roman serisinden uyarlanan devam filmi "Kötü Adamın 10 Günü" ise yakında ekranda olacak.

Serinin üçüncü filmini de Uluç Bayraktar yönetiyor, Feza Çaldıran görüntü yönetmenliğini üstleniyor. Çaldıran, bugün Instagram'dan yaptığı hikaye paylaşımıyla çekimlerin başladığını duyurdu. Bayraktar ise paylaşımı alıntılayarak kendi hikayesinde kullandı.Serinin ilk filmi İyi Adamın 10 Günü'nün kadrosunda İlayda Alişan, Şenay Gürler, Nur Fettahoğlu, Yurdaer Okur, Barış Falay, Esra Ronabar, İpek Türktan Kaynak, İlayda Akdoğan, Ata Artman, Gözde Kaya, Kaan Turgut, Erdal Yıldız, Rıza Kocaoğlu ve  Kadir Çermik gibi başarılı isimler yer alıyor.

İyi Adamın 10 Günü Hakkında

Hayatınız boyunca kimseye zarar vermediyseniz gerçekten iyi bir insan olduğunuzu söyleyebilir misiniz?

Sadık (Nejat İşler), kötülüklerle dolu bir dünyada iyi bir adam olmak için çabalamaktadır. Şimdi bu sıra dışı özel dedektif, zorlu bir vakayı çözmeli ve bu süreçte yolunun kesiştiği dört kadına yardım etmelidir. Çetrefilli bir kayıp vakasına bulaşınca iyilikle kötülük arasındaki çizgi bulanıklaşır ve Sadık iyi bir insan olmanın anlamını sorgulamaya başlar. 

Mehmet Eroğlu imzalı roman üçlemesinden uyarlanan bu gerilim filmi; mafya adamları, insan kaçakçıları ve sadist katillerin dünyasına adım atan bir özel dedektifi konu alıyor.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER