Hayden Panettiere, Scream'in 6. filmi için dönüyor!

Hayden Panettiere, Scream'in 6. filmi için dönüyor!
Scream serisinin 6. filmi tanıdık bir ismi daha ağırlayacak.

Geçtiğimiz günlerde 5. filmde rol alan Melissa Barrera (Sam), Jasmin Savoy Brown (Mindy), Mason Gooding (Chad) ve Jenna Ortega'nın (Tara) gelecek filmde de rol alacağı duyurulmuştu. Spyglass Media ve Paramount Pictures imzalı filmde dörtlü Woodsboro'yu arkalarında bırakarak yeni bir sayfa açacaklar.

Ayrıca filmde serinin oyuncularından Hayden Panettiere de rol alacak. Oyuncu, 4. filmde lisenin öğrencilerinden, korku fanatiği de olan Kirby Reed'e hayat vermişti. Karakter film sonunda Ghostface'in elinden kurtulanlardan olmuştu.

Prodüksiyonun hazırlıklarına bu yaz başlayacak olan film, 31 Mart 2023'te vizyona girecek. James Vanderbilt and Guy Busick'in senaryosunu kaleme aldığı 6. filmin yönetmenliğini Matt Bettinelli-Olpin ve Tyler Gillett üstlendi. Serinin orijinal başrolleri Neve Campbell ve Courteney Cox'un da gelecek filmde rol alması bekleniyor.

25 yılı aşkın bir oyunculuk kariyeri olan Hayden Panettiere, Heroes ve Nasville dizileriyle de biliniyor. Kariyerinde Remember the Titans, Custody, I Love You Beth Cooper, Bring It On: All or Nothing ve Ice Princess de yer alıyor.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER