Magic Mike serisinin 3. filmi için hazırlıklara başlandı

Magic Mike serisinin 3. filmi için hazırlıklara başlandı
Magic Mike serisine bir film daha katılacak. Deadline, 3. film için hazırlıklara başlandığını duyururken başrol oyuncusu Channing Tatum ise senaryo fotoğrafıyla haberi doğruladı.

Steven Soderbergh, bir kez daha serinin yönetmenliğini üstlenirken senaryoyu yine Reid Carolin kaleme aldı, yapımcılığı ise Warner Bros. üstlendi. Yeni film öncekilerin aksine vizyona gelmeyecek, dijital platformlardan HBO Max'te yayınlanacak. "Magic Mike’s Last Dance" adı verilen filmde Tatum dışında serinin oyuncularından başka kimlerin rol alacağı ise şimdilik bilinmiyor.

2012 ve 2017'de (Magic Mike XXL) vizyona giren iki filmiyle yaklaşık 300 milyon dolar gişe hasılatı elde eden Magic Mike, başarılı bir şekilde sahneye de taşındı ve "Magic Mike Live" adı verilen şov Las Vegas'ın yanı sıra Londra, Berlin ve Avustralya'ya da ulaştı. Nisan 2022'de ise çok yıllık bir tur kapsamında yeniden sahnelenmeye başlayacak. Ayrıca HBO Max, 16 Aralık'ta "Finding Magic Mike" adlı yeni bir şovu ekrana getirmeye hazırlanıyor. Channing Tatum'un da dahil olduğu şovda "büyüsünü kaybetmiş" 10 erkek dans rutinlerini öğreneceği bir yarışmaya dahil olacaklar kazanan kişi para ödülünün yanı sıra Las Vegas'taki şovda sahneye çıkma fırsatı yakalayacak.

BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER