İki Bekâr oyunu 10-11 Aralık’ta Duru Tiyatro'da sahnelenecek!

İki Bekâr oyunu 10-11 Aralık’ta Duru Tiyatro'da sahnelenecek!
Emre Kınay ve Evrim Alasya’nın birlikte rol aldığı müzikli, eğlenceli, bol kahkahalı “İki Bekâr” oyunu, 10-11 Aralık’ta Duru Tiyatro Watergarden Performans Merkezi’nde! Duru Tiyatro’nun, 5. sezonunda seyircilerden yoğun ilgi görmeye devam eden oyununda Durucazzz! grubu da canlı performanslarıyla Kınay ve Alasya’ya eşlik ediyor. “İki Bekâr”, Shanette ile Jack’in, arkadaşlarının çöpçatanlığıyla bir düğün davetinde aynı masaya oturmalarıyla başlayan komik hikâyesini sahneye taşıyor.
 
Amerikan Tiyatrosu’nun en ünlü komedi yazarlarından Sam Bobrick’in yazdığı, Duru Tiyatro’nun sahneye koyduğu “İki Bekâr”ın yönetmen koltuğunda Emre Kınay oturuyor. Emre Kınay ve Evrim Alasya’nın birlikte rol aldığı oyunda, Duru Tiyatro’nun Serdar Aslan, Zafer Aslan ve Tarkan Tekyıldız’dan oluşan orkestrası Durucazzz! da ikiliye canlı performanslarıyla eşlik ediyor ve seyircilere müzikal tadında kahkaha dolu bir 2 saat sunuyor.
 
“İki Bekâr”da Shanette ile Jack’in komik hikâyesi, arkadaşlarının çöpçatanlığıyla bir düğün davetinde aynı masaya oturmalarıyla başlıyor. Birine, bir ilişkiye ihtiyacı olan Shanette Jack’i adım adım izliyor, Jack ise korkuyor; bir ilişkiden, bağlanmaktan, terk edilmekten, aldatılmaktan, soyulmaktan! En çok da çatlak Shanette’ten korkuyor ama Shanette kararlı ve ısrarcı, vazgeçmeye hiç niyeti yok...
 
Ekin Tunçay Turan’ın dilimize çevirdiği “İki Bekâr”ın müziklerini birçok popüler sanatçıya besteler de veren Serdar Aslan büyük bir titizlikle besteledi. Oyunun dekor tasarımı Saldıray Çakar, ses ve ışık tasarımı Erkan Kalkan, dramaturjisi ise Ayşegül Hardern tarafından hazırlandı.
 
10 Aralık 2021 Cuma ve 11 Aralık 2021 Cumartesi akşamları saat 20.00’de Duru Tiyatro Ataşehir Watergarden Performans Merkezi’nde sahnelenecek “İki Bekar” oyununun biletleri biletix.com ve biletinial.com adreslerinden temin edilebilir. 
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER