Netflix'in kadrosu yıldızlarla dolu filmi Don’t Look Up'ın ilk tanıtımı yayınlandı

Netflix'in kadrosu yıldızlarla dolu filmi Don’t Look Up'ın ilk tanıtımı yayınlandı
Netflix'in kadrosu yıldızlarla dolu filmi Don’t Look Up'ın ilk tanıtımı yayınlandı. Film, 24 Aralık'ta izleyici karşısına çıkacak.

Adam McKay'in senaryosunu ve yönetmenliğini üstlendiği Don’t Look Up, Dünya'yı yok edecek bir kuyruklu yıldızın yaklaşmakta olduğu konusunda insanlığı uyarmak için büyük bir medya turuna çıkmak zorunda kalan iki astronomun öyküsünü anlatıyor.

Astronomi lisansüstü öğrencisi Kate Dibiasky ve hocası Dr. Randall Mindy şaşırtıcı bir keşifle, Güneş sistemi içindeki bir yörüngede dönen bir kuyruklu yıldız tespit eder. Ancak bir sorun vardır. Kuyruklu yıldız, doğrudan Dünya'ya çarpacak şekilde ilerlemektedir. Diğer sorun ise, bu tehlikeyi kimsenin umursamamasıdır. Görünüşe göre dünyayı yok edebilecek Everest Dağı büyüklüğündeki bir cisimle ilgili uyarıları kulak arkası etmek insanlığın işine gelmektedir. Kate ve Randall, Dr. Oglethorpe'un yardımıyla bir medya turuna çıkar. Umursamaz Başkan Orlean ile onun özel kalem müdürü olan dalkavuk oğlu Jason'ın ofisinde başlayan yolculukları, Brie ve Jack tarafından sunulan eğlenceli sabah programı ile devam eder. Kuyruklu yıldızın çarpmasına sadece altı ay kalmışken haberlere çıkmaya çalışmak ve çok geç olmadan sosyal medya bağımlısı halkın dikkatini çekmek trajikomik bir göreve dönüşür. İkili, dünyanın göğe bakmasını nasıl sağlayacaktır?

Filmin geniş kadrosunda Leonardo DiCaprio, Jennifer Lawrence, Meryl Streep, Rob Morgan, Cate Blanchett, Jonah Hill, Himesh Patel, Timothée Chalamet, Chris Evans, Ariana Grande, Kid Cudi, Scott Mescudi, Tyler Perry ve Tomer Sisley gibi isimler bulunuyor.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER