Netflix'in Noel temalı romantik komedisi Single All The Way'in başrolleri belli oldu

Netflix'in Noel temalı romantik komedisi Single All The Way'in başrolleri belli oldu
Netflix'in Noel Temalı romantik komedisi Single All The Way'in başrolleri belli oldu.

Başrollerinde Michael Urie, Philemon Chambers ve Luke MacFarlane'in yer alacağı Noel temalı romantik komedi Single All The Way, 2021 yılbaşı sezonunda Netflix'te yayınlanacak.

  • Yönetmen: Tony ödüllü Michael Mayer (Spring AwakeningSmash)

  • Senarist ve Baş Yapımcı: Chad Hodge (Good BehaviorWayward Pines)

  • Yapımcı: Muse Entertainment'tan Joel S. Rice (TutDouble Holiday)

  • Oyuncu Kadrosu: Michael Urie (Ugly Betty, Younger), Philemon Chambers (Of Hearts and Castles), Luke MacFarlane (Brothers & SistersKilljoys), Barry Bostwick (The Rocky Horror Picture ShowSpin City), Jennifer Robertson (Schitt’s CreekGinny & Georgia), Jennifer Coolidge (Bu Nasıl Sarışın, Amerikan Pastası) ve Kathy Najimy (Yırtık Rahibe, Hocus Pocus)

  • Özet: Ailesinin müzmin bekârlığıyla ilgili eleştirilerinden kaçınmak isteyen Peter, çaresizce en yakın arkadaşı Nick'i Noel tatilinde kendisine katılması ve sevgililermiş gibi davranması için ikna eder. Ancak annesinin Peter'a kendi yakışıklı antrenörü James ile bir tanışma randevu ayarlaması üzerine plan beklendiği gibi gitmez. 

  • Single All The Way, yakında yayınlanacak A Castle for ChristmasThe Princess Switch 3 ve A Boy Called Christmas ile birlikte Netflix'in Noel temalı filmlerinin arasına katılıyor. Şimdiye kadar yayınlanan Noel temalı filmler arasında ise Şakrak Jangle'ın Noel SerüveniHolidateNoel Hediyesi BombardımanıAşk Baharı BeklemezThe Princess SwitchThe Christmas Chronicles ve Klaus - Sihirli Plan gibi yapımlar yer alıyor.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER