James Bond'un yeni filmi No Time to Die ve Fast and Furios 9 yine ertelendi

James Bond'un yeni filmi No Time to Die ve Fast and Furios 9 yine ertelendi
James Bond serisinin yeni filmi No Time to Die ve Fast and Furios 9 yine ertelendi.

Mart ayında Kasım 2020'ye ertelendiği duyurulan No Time to Die, bu sefer 2 Nisan 2021'e alındı. Ertelemenin sebebi ise pandemi. New York'taki ve Los Angeles'taki sinemalarının ne zaman açılacağının hala belli olmaması, İngiltere'nin tekrar karantinaya girme ihtimali gibi çeşitli nedenlerden dolayı yapımcı şirket MGM bir kez daha erteleme yoluna gitti.

No Time to Die'ın ertelenmesiyle çakışmayı tercih etmeyen Universal Pictures'dan Fast and Furious'un 9. filmi için erteleme kararı çıktı. Film, 28 Mayıs 2021'de vizyonda olacak.

Serinin 25. filmi olan No Time to Die'da aktif hizmeti bırakmış olan Bond, eski arkadaşı Felix Leiter'in kendisinden yardım istemesi nedeniyle göreve geri dönüyor. Bond'un karşısında bu sefer tehlikeli yeni bir teknolojiyi elinde bulunduran gizemli bir kötü var. Filmde Bond'u son kez Daniel Craig canlandırıyor. Bahsi geçen kötü karaktere Rami Malek hayat veriyor.

Cary Joji Fukunaga'nın yönetmeni olduğu filmin kadrosunda Christoph Waltz, Léa Seydoux, Ralph Fiennes, Ben Whishaw, Ana de Armas, Naomie Harris, Jeffrey Wright ve Rory Kinnear gibi isimler de bulunuyor.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER