Scream'in beşinci filminin kadrosu genişliyor

Scream'in beşinci filminin kadrosu genişliyor
Scream serisinin yeni filminin kadrosu genişliyor.

Film serisinin ana karakteri Sydney Prescott'u canlandıran Neve Campbell'ın anlaşmasının yenilendiği resmi olarak duyuruldu.
Dördüncü filmde Judy Hicks karakterini canlandıran Marley Shelton, yeni filmde de yer alacak. Ayrıca Dylan Minnette (13 Reasons Why), Mason Gooding (The Boys), Mikey Madison, Kyle Gallner ve Jasmin Savoy Brown da yeni filmin kadrosuna katıldı.


Dylan Minnette, Mason Gooding, Mikey Madison

Courteney Cox, haber muhabiri Gale Weathers rolünü, David Arquette Şerif Dewey Riley rolünü yeni filmde de canlandıracak. Kadroda Jenna Ortega, Jack Quaid ve Melissa Barrera da yer alıyor. Yeni isimlerin rolü henüz bilinmiyor. 
 
Paramount Pictures ve Spyglass Media Group'un yapımını üstlendiğini Scream 5'ın çekimlerine yılın sonuna doğru North Carolina'ya bağlı Wilmington'da başlanacak. Matthew Bettinelli-Olpin ve Tyler Gillett yönetmenliği, James Vanderbilt ve Guy Busick ise senaryoyu üstlendi. Yapımcılar arasında serinin yaratıcısı Kevin Williamson da yer alıyor.

Beşinci film, 14 Ocak 2022'de sinemalara gelecek. Scream serisinin ilk dört filmi gişede 600 milyon dolar gişe hasılatı elde etti.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER