Eylül 2019’da vizyona girecek Warner Bros. filmleri

Eylül 2019’da vizyona girecek Warner Bros. filmleri
It Chapter 2 - 6 Eylül

Şeytan’ın Derry’de tekrar ortaya çıkmasıyla yönetmen Andy Muschietti kaybedenler klubünü, her şeyin başladığı yerde “O Bölüm 2” ile tekrar biraraya getiriyor.

Uzun zamandır yolları birbirinden ayrılmış olan grup, 27 yılda bir kötülüğün ziyaret ettiği Derry kasabasında yetişkin olarak tekrar bir araya geliyor.

Filmin oyuncuları şöyle sıralanıyor: Jessica Chastain (“Zero Dark Thirty,” “Mama”), James McAvoy (“Split,” “Glass”), Bill Hader (HBO’s “Barry,” “The Skeleton Twins”), Isaiah Mustafa ( “Shadowhunters: The Mortal Instruments”), Jay Ryan ( “Mary Kills People”), James Ransone (“The Wire”), Andy Bean (“Allegiant,” Starz’ “Power”).

Muschietti’nin yönettiği, Stephen King’in O adlı romanından esinlenilen filmin senaryosu Gary Dauberman (“IT,” “Annabelle: Creation”)’a ait. Yapımcılığını Barbara Muschietti, Dan Lin, Roy Lee Marty Ewing’in üstlendiği filmin yönetici yapımcılığını Seth Grahame-Smith ve David Katzenberg üstleniyor.

New Line Cinema,  Vertigo Entertainment/Rideback Production bir Andy Muschietti filmi “O Bölüm 2”yi sunar. Eylül’de vizyona girecek filmin dağıtımı Warner Bros. Pictures. tarafından gerçekleşecek.

BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER