Bond 25'ten ilk görüntüler yayınlandı!

Bond 25'ten ilk görüntüler yayınlandı!
Nisan 2020'de vizyona gireceği ilan edilen tüm zamanların en çok konuşulan sinema serisi Bond 25'in Jamaika'da gerçekleşen setinden bir video yayınlandı. James Bond rolü için uzun süreli bir anlaşma imzalayan ancak Mayıs ayında çekimler esnasında ufak bir sakatlık geçiren Daniel Craig bir ay süren tedavi sürecinden sonra geçen hafta sete döndü; Londra sokaklarında boy gösteren Craig sevenlerine "işimin başındayım" mesajı verdi. 

Craig’in başına gelen bu talihsiz kaza nedeniyle sektör kuşları hemen çeşitli senaryolar yazmaya başlamış ve filmin vizyon tarihinde de gecikme yaşanacağı dedikoduları çıkmıştı, ancak yapımcı bu dedikoduları doğrulamadı ve prodüksiyonun devam ettiğini, vizyon tarihinde değişiklik olmadığını da açıkladı.  

Seyirci olarak ilk kez bir Bond filminin çekim aşamasından bu kadar çok bilgi alıyoruz. Filmin sosyal medya hesapları da kamera arkası görüntüleri paylaşmaya devam ediyor. 

Videoda Daniel Craig dışında Lashana Lynch ve Jeffrey Wright da yer alıyor. Yazar kadrosuna televizyon seyircisinin Fleabag dizisinden aşina olduğu Phoebe Waller- Bridge'nin de katıldığı ve Cary Joji Fukunaga'nın yönettiği Bond 25 filmi sevenleri arasında şimdiden merak uyandırmaya başladı bile.. 

Filmin oyuncu kadrosunda Lea Seydoux, Naomie Harris, Ben Whishaw, Rory Kinnear, Ralph Fiennes, Billy Magnussen, Dali Benssalah, Ana de Armas ve Hollywood'un yeni gözdesi oscarlı oyuncu Rami Malek de yer alıyor.  Malek Bond dünyasında fenomen olmuş "kötü" karakterlerden birine hayat verecek. 

Gelişmeleri bildireceğiz...

İşte o görüntüler!
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER