Aralık ayında vizyona girecek Warner Bros. filmleri

Aralık ayında vizyona girecek Warner Bros. filmleri
ÖRÜMCEK-ADAM: ÖRÜMCEK EVRENİNDE
“SPIDER-MAN: INTO THE SPIDER-VERSE” 

14 Aralık 2018

Animasyon

Phil Lord ve Christopher Miller, The Lego Movie ve 21 Jump Street, filmlerinin ardındaki yaratıcılar, benzersiz yeteneklerini ve yepyeni bakış açılarını kullanarak, türünün ilk örneği olan sıra dışı bir görsellik ile farklı bir Örümcek-Adam evreni sunuyorlar.

Örümcek-Adam: Örümcek Evreninde’de Brooklyn’li genç Miles Morales ile, ve birden fazla kişinin maskeyi takabildiği Örümcek Evreninde‘ki limitsiz olasılıklarla tanışıyoruz.

Yönetmenler: Bob Persichetti
Peter Ramsey
Rodney Rothman
Senaryo: Phil Lord ve Rodney Rothman
Hikaye: Phil Lord
Uyarlama: The Marvel Comic karakterlerinden
Yapımcılar: Avi Arad, Amy Pascal, Phil Lord, Christopher Miller, Christina Steinberg
Oyuncular: Shameik Moore, Jake Johnson, Hailee Steinfeld, Mahershala Ali, Brian Tyree Henry, Lily Tomlin, Luna Lauren Velez, John Mulaney, Kimiko Glenn, ile Nicholas Cage ve Live SchreiberAQUAMAN 

28 Aralık 2018

Yönetmenliğini James Wan’ın üstlendiği macera dolu aksiyon filmi ‘Aquaman’ Warner Bros. Pictures ile vizyona sunuluyor. Yedi denizlerin sualtı Dünya’sında nefes kesici görsellerin bulunduğu filmde Jason Momoa ‘Aquaman’ karakteri ile başrolde. Film, orijinal hikayeden uyarlanarak, yarı insan yarı Atlantisli Curry’nin gerçekte kim olduğunu keşfetmeye ve doğuştan kazandığı kral sıfatına layık olmaya çabalamasını konu alıyor.

Filmin diğer oyuncuları ise şöyle sıralanıyor: Amber Heard (“Justice League,” “Magic Mike XXL”), Oscar adayı Willem Dafoe (“Platoon,” “Spider-Man 2”), Patrick Wilson (“The Conjuring” filmleri, “Watchmen”), Dolph Lundgren (“The Expendables” filmleri), Yahya Abdul-Mateen II (“Baywatch,” Netflix filmi “The Get Down”), Oscar ödüllü Nicole Kidman (“The Hours,” “Lion”), Ludi Lin (“Power Rangers”), Temuera Morrison (“Star Wars: Episode II – Attack of the Clones,” “Green Lantern”).

James Wan’ın yönettiği filmin senaryosu David Leslie Johnson-McGoldrick (“The Conjuring 2”) ve Will Beall (“Gangster Squad,” dizi “Training Day”) tarafından, hikayesi ise Geoff Johns & James Wan ve Will Beall ile birlikte yazıldı. Orijinal DC karakteri Aquaman’den uyarlanan karakterler Paul Norris ve Mort Weisinger tarafından yaratıldı. Filmin yapımını Peter Safran ve Rob Cowan üstlenirken, yönetici yapımcılığını ise Deborah Snyder, Zack Snyder, Jon Berg, Geoff Johns Walter Hamada üstleniyor.

Wan’ın perde arkası yaratıcı ekibinde bir çok kez işbirliği yaptığı görüntü yönetmeni Don Burgess (“The Conjuring 2,” “Forrest Gump”), editör Kirk Morri (“The Conjuring” films, “Furious 7,” “Insidious” filmleri), yapım tasarımcısı Bill Brzeski (“Furious 7”), kostüm tasarımcısı Kym Barrett (“The Matrix” üçlemesi, “The Amazing Spider-Man”) bulunuyorlar. Filmin muziği Rupert Gregson-Williams (“Wonder Woman”) tarafından bestelendi.

Warner Bros. Pictures, Safran Company yapımı, James Wan filmi ‘Aquaman’i sunar. Aralık 2018’den itibaren gösterime girecek filmi, 2D, 3D ve IMAX formatlarında bir Warner Bros. Entertainment kuruluşu olan Warner Bros. Pictures dağıtacak.

BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER