Henry Cavill, Superman rolünü oynamayı bıraktı

Henry Cavill, Superman rolünü oynamayı bıraktı
Güncelleme: Warner Bros. konuyla ilgili yaptığı açıklamada şimdilik gelecek Superman filmleriyle ilgili bir çalışmanın olmadığını, aktorle de harika bir ilişkileri olduğunu belirtip haberi ne doğruladı, ne de yalanladı.

Güncelleme (13 Eylül): Henry Cavill, Instagram hesabından Krypton Lifting Team yazan bir tişört giyerken ve elinde Superman figürü varken bir paylaşım yaparak rolü bırakmadığını belirtti.

DC sinema evreni bir kez daha sarsıldı. 

Film evrenindeki üç filmde Superman'i canlandıran Henry Cavill karakteri canlandırmayı bıraktı. Aktör şimdiye kadar Man of Steel (2013), Batman v. Superman (2016) ve Justice League (2017) filmlerinde ekran  karşısına çıkmıştı.

The Hollywood Reporter'ın haberine göre Warner Bros. şirketi Cavill'i 5 Nisan'da vizyona girecek Shazam! filmine konuk olarak almak istedi ama aktörün programı nedeniyle anlaşma sağlanamadı. Ayrıca stüdyo odağını başta Supergirl olmak üzere diğer filmlere çevirdiği için yakın zamanda karakterin herhangi bir filmde yer alması planlanmıyor. Dolayısıyla şirket bir süre rol için yeni bir oyuncu aramayacak.

Superman'in kuzeni olarak bilinen Supergirl'ün hikayesi bir orijin filmi olacak. DC evrenindeki diğer filmlerden Wonder Woman 1984'ün hazırlıkları devam ediyor ve Kasım 2019'da vizyona girecek. Aralık ayında Jason Mamoa'nın başrolde olduğu Aquaman filmi vizyonda olacak. Ayrıca Ezra Miller'n başrolde olduğu The Flash filminin çekimlerinin gelecek yılın ilk aylarında başlaması bekleniyor. Warner Bros., iki Joker filmi ve Harley Quinn filmi hazırlamayı da planlıyor.

Birkaç gün önce Henry Cavill'in Netflix'in yeni dizilerinden The Witcher'ın başrol oyuncusu olduğunu açıklanmıştı.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER